Nový 108Mpx snímač jako první dorazí do levného telefonu. Co slibuje?

realme 9 5g

Společnost realme přinesla mimo jiné loni také model realme 8 Pro, který nabízel 108Mpx snímač. Jednalo se přitom o střední třídu, čemuž odpovídal také zbytek specifikací a podle všeho se firma chystá představit také model realme 9 (4G), který dostane zcela nový fotoaparát.

realme 9 (4G) přijde s novým 108Mpx snímačem

Zatímco realme 8 Pro využívá fotoaparát ISOCELL HM2 od Samsungu, realme 9 (4G) má dostat úplně nový snímač ISOCELL HM6, který rovněž disponuje rozlišením 108 Mpx. V marketingových materiálech jej bude firma označovat jako fotoaparát ProLight, přičemž oproti staršímu HM2 produkovat jasnější fotografie s věrnějším podáním barev a to i za horších světelných podmínek.

realme 9 (4g) 108mpx

Kromě toho se můžeme těšit také na funkci ultra-zoom, která je zabudovaná přímo v tomto snímači. Ta dokáže přiblížit scénu bez ztráty kvality, otázkou však je o kolik. Jihokorejská firma zatím tento snímač oficiálně nepředstavila, ale už teď je jasné, že bude realme 9 (4G) prvním telefonem, kde se s ním budeme moci setkat.

Jaký máte názor na 108Mpx fotoaparáty?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)