Microsoft aktualizoval uživatelské rozhraní pro OneDrive. Umí třeba Chromecast

microsoft aplikace android

Microsoft právě aktualizoval uživatelské rozhraní pro aplikace OneDrive a Bing. Je to už poněkolikáté co právě OneDrive mění svůj vzhled, ovšem nyní se jedná spíše o drobné změny. Tou hlavní novinkou je bezesporu podpora Google Chromecast.

Nové uživatelské rozhraní pro OneDrive a Bing

Nově si tak můžete přes Chromecast pouštět obsah vašeho úložiště na podporovaná zařízení. Dělá se to jednoduše a tak jak byste očekávali. Stačí otevřít libovolnou fotografii či video a v rohu by se vám měla zobrazit ikonka Chromecastu. Poté co na ni klepnete stačí vybrat některé z dostupných zařízení a můžete začít streamovat. Dále stojí za zmínku, že na kartě Home máte nyní zobrazeny vaše poslední položky s posledními zobrazenými soubory. Můžete tak jednoduše začít tam, kde jste v minulosti skončili.

Microsoft Bing Search
Microsoft Bing Search
Microsoft OneDrive
Microsoft OneDrive

OneDrive nyní podporuje také skenování, což se může určitě hodit. Aplikace Bing pak prošla vizuální úpravou, kterou můžete vidět na screenshotu. K několika funkcím nyní máte snadnější přístup a aplikace působí přehledněji.

Jaké Microsoft aplikace používáte?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)