Microsoft aktualizoval uživatelské rozhraní pro OneDrive. Umí třeba Chromecast

microsoft aplikace android

Microsoft právě aktualizoval uživatelské rozhraní pro aplikace OneDrive a Bing. Je to už poněkolikáté co právě OneDrive mění svůj vzhled, ovšem nyní se jedná spíše o drobné změny. Tou hlavní novinkou je bezesporu podpora Google Chromecast.

Nové uživatelské rozhraní pro OneDrive a Bing

Nově si tak můžete přes Chromecast pouštět obsah vašeho úložiště na podporovaná zařízení. Dělá se to jednoduše a tak jak byste očekávali. Stačí otevřít libovolnou fotografii či video a v rohu by se vám měla zobrazit ikonka Chromecastu. Poté co na ni klepnete stačí vybrat některé z dostupných zařízení a můžete začít streamovat. Dále stojí za zmínku, že na kartě Home máte nyní zobrazeny vaše poslední položky s posledními zobrazenými soubory. Můžete tak jednoduše začít tam, kde jste v minulosti skončili.

Bing: Chat with AI & GPT-4
Bing: Chat with AI & GPT-4
Microsoft OneDrive
Microsoft OneDrive

OneDrive nyní podporuje také skenování, což se může určitě hodit. Aplikace Bing pak prošla vizuální úpravou, kterou můžete vidět na screenshotu. K několika funkcím nyní máte snadnější přístup a aplikace působí přehledněji.

Jaké Microsoft aplikace používáte?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)