OnePlus chystá powerbanku. Jakou bude mít kapacitu a kolik bude stát?

Nová 10 000mAh OnePlus powerbanka

Zbývá jen pár hodin do chvíle, než čínská společnost OnePlus ukáže další podzimní novinky pro tento rok. Kromě mobilu ve verzi 8T či sluchátek Buds Z se podle aktuálních zákulisních informací dočkáme například i powerbanky. Ta by měla podle tipéra zvládat rychlé 18W nabíjení a mít kapacitu 10 000 mAh. Není to tedy žádný obr, ale slušný kompaktní kousek. Tomu odpovídá také design, který je velmi elegantní a skoro připomíná vzhled telefonu. Nová 10 000mAh OnePlus powerbanka by měla přitom disponovat třemi porty. Najdeme na ní 2x USB-A a jeden USB-C konektor, který bude vstupní i výstupní.

oneplus launcher

Jak průměrné parametry naznačují a jak se dalo i od OnePlus čekat, nová 10 000mAh powerbanka bude i dost levná. Pro Indii by měla být údajně nastavena cena mezi 1200 a 1400 rupiemi. To je v přepočtu cca 380 – 440 Kč. Zatím není vůbec jasné, jestli tento energetický pomocník vyrazí i někam jinam než do Indie, ale můžeme doufat. Vypadá dobře, parametry nejsou špatné a cena je fajn.

Máte powerbanku? Jak “velkou”?

Zdroj: aheadlines

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)