TOPlist

Štika ve střední třídě? Unikly specifikace Nothing Phone (1)

Nothing Phone (1) specifikace únik

Od nově vzniklé společnosti Nothing, kterou založil bývalý spoluzakladatel progresivní značky OnePlus, jsme se zatím dočkali produktů, které se dají lehce spočítat na prstech jedné ruky. Hmatatelným výsledkem byla zatím jen sluchátka Ear (1), po softwarové stránce to byla jejich ovládací aplikace a nedávno spatřil světlo světa také mobilní launcher. To, na co se nicméně čeká úplně nejvíc, je první telefon Nothing Phone (1). K němu už pár informací utrousil přímo výrobce, nicméně teď na povrch vypluly téměř všechny (údajné) zásadní specifikace.

Již dříve bylo potvrzeno, že mobil, který má s ohledem na svého „stvořitele“ potenciál pěkně rozvířit vody, bude pohánět procesor Qualcomm Snapdragon 778G 5G. Zařazení do vyšší střední třídy teď potvrzují i další parametry, které pocházejí z omylem publikovaného manuálu na Amazonu. Mezi další specifikace patří 6,43″ AMOLED displej s 90Hz frekvencí, zadní fotoaparáty v kombinaci 50+8+2 MPx, přední 32Mpx snímač, 4 500mAh baterie s možností bezdrátového nabíjení, 8GB RAM a 128GB úložiště.

V telefonu by měl běžet Android 12 zabalený do nadstavby NothingOS a prostředí bude jistě dokreslovat i zmíněný launcher. Prezentace vůbec prvního Nothing telefonu, jehož design mám mít údajně na svědomí dřívější expert na vzhled fénů a podobné techniky, se očekává letos v létě. Jen svými papírovými parametry díru do světa neudělá, ale může hodně překvapit cenou či speciálními vychytávkami.

Co očekáváte od Nothing Phone (1)?

Zdroj: 91mobiles

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)