První Nothing mobil má pomoci navrhnout designér fénů

Nothing mobil design Adam Bates

Společnosti Nothing, kterou spoluzaložil bývalý šéf OnePlus Carl Pei, se evidentně po uvedení prvního produktu na trh daří a skutečně plánuje další rozvoj. Bezdrátových sluchátek Nothing Ear (1) se prý prodalo již přes 400 tisíc kusů a na cestě už jsou i další zařízení. Měl by mezi nimi být i dlouho vyhlížený mobilní telefon, na jehož vizuální zpracování si firma najala velmi povolaného člověka. Z firmy Dyson přešel šéfdesignér Adam Bates, který povede studio v Londýně.

“Prvním úkolem je sestavit tým a vytvořit produktovou kulturu, která nám umožní vytvářet ikonický design a rozšířit rozhled zákazníků,” komentoval Bates, do jehož gesce předchozích 14 spadal design pro kulmy či fény. I když jeho příchod do Nothing není oficiálně spojován s tvorbou smartphonu, všichni fanoušci doufají, že k tomuto okamžiku personální změny vedou. Již ke konci loňského roku se mluvilo o tom, že společnost chystá pětici nových zařízení.

Jak se vám líbí design Nothing Ear (1)?

Zdroj: acentral

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)