TOPlist

Netflix v Android aplikaci úplně zdarma? Někdo to štěstí má

Netflix Android zdarma Keňa promo

Když vám dá někdo něco zadarmo, většinou je v tom háček. Minimálně očekávání, že byste si to mohli později pořídit i za peníze, nebo o tom minimálně řeknete známým. Funguje tak marketingová podpora prodeje od ochutnávky sýrů až po streamovací online služby. Příkladem budiž akce, kterou teď spustil Netflix na území východoafrické Keni. Tamní obyvatelé mají momentálně přístup k této populární službě úplně zadarmo. V aplikaci pro Android.

Netflix Android zdarma Keňa

Netflix se tímto způsobem snaží pronikat na další trhy, ostatně podobně to kdysi udělal i v ČR. U nás byly k dispozici zadarmo například celé seriály. V Keni jsou současné podmínky velmi benevolentní. Není potřeba nikam zadávat platební údaje ani přislíbit další odběry.

Netflix
Netflix

Stačí si v aplikaci s e-mailem a heslem založit účet a pustit se bez omezení a reklam do sledování seriálů či filmů. Dostupné jsou také veškeré funkce pro správu obsahu či rodičovskou kontrolu. Přesná doba tohoto zkušebního období oznámena nebyla, ale Netflix pochopitelně doufá, že si po jejím skončení mnozí lidé za sledování zaplatí.

Které služby jste měli obdobným způsobem zdarma?

Zdroj: Netflix

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)