Exkluzivní Netflix seriály a filmy jsou dostupné zadarmo. A pro všechny

Netflix seriály filmy zdarma neomezená podívaná

Ne, opravdu nejde o vtip. Pouze o chytrou propagační kampaň populární streamovací služby. Netflix v rámci akce “Neomezená podívaná” láká potenciální placené uživatele na exkluzivní obsah z vlastní produkce. K dispozici jsou přitom jak seriály, tak i filmy. A to bez přihlášení. V čem je háček? U filmů skoro žádný. Jdou přehrát úplně celé, jen se na jejich začátku přehraje reklama. U seriálů je k dispozici vždy jen první epizoda, což by mělo případné zájemce o placené členství nalákat. Netflix seriály a filmy zdarma jsou k dispozici jen na počítači a v prohlížeči. Přes mobilní aplikaci tato nabídka dostupná není.

Netflix seriály filmy zdarma

Pokud si říkáte, že služba takto “pustí” ven jen nezajímavé tituly, jste na omylu. Netflix se evidentně hodně snaží upoutat. Na speciálním webu je hned jako první oblíbený seriál Stranger Things. K dispozici jsou nyní třeba také filmy V pasti či Dva papežové a série Naše planeta. Netflix na webu dodává, že seriály a filmy zdarma se budou na webu v různých periodách střídat. Pokud jste doposud váhali, jestli si zřídit předplatné od této služby, máte skvělou možnost její obsah omrknout. Legálně, zadarmo a bez přihlášení.

Patříte mezi uživatele Netflixu? Nebo to zvažujete?

Zdroj: Netflix

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)