Netflix chystá spolu s Microsoftem své dosud nejlevnější předplatné

netflix microsoft tarif

Na konci dubna vydala společnost Netflix poměrně překvapivé prohlášení o tom, že jim vůbec poprvé v historii klesají předplatitelé. Původně totiž počítala s tím, že se první tři měsíce získá dalších minimálně 2 500 000 předplatitelů, avšak namísto toho jich 200 000 ztratila. Bylo tedy potřeba něco změnit a nabídnou zákazníkům levnější předplatné, což nyní firma oficiálně potvrdila.

Netflix a Microsoft pracují na tarifu s reklamami

Ve spolupráci s Microsoftem totiž pracuje na levnějším předplatném s reklamou, kterou bude zastřešovat právě Microsoft. Šéf divize Web Experiences, který má tuto kolaboraci na starost se nechal slyšet, že veškerá reklama bude k dispozici výhradně na Netflixu a nikde jinde. To znamená, že bude cílená čistě na předplatitele této streamovací platformy. Obě firmy však zmiňují, že je jejich partnerství na začátku a čekáte je hromada práce.

Netflix
Netflix

V tuto chvíli tedy neznáme ani datum, kdy by mohlo ke spuštění nového plánu dojít, ani cenu. V tuto chvíli stojí v Česku základní plán Netflixu 199 korun měsíčně. Dovedli bychom si představit, kdyby stál tarif s reklamami přibližně polovinu.

Ocenili byste levnější tarif s reklamou?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)