Nejvýkonnější mobily za únor 2019. AnTuTu zveřejnilo nejnovější výsledky benchmarků

nejvykonnejsi telefon antutu unor 2019

Společnost AnTuTu včera zveřejnila žebříček nejvýkonnějších telefonů za únor 2019. A to na globálním trhu. Mezi nejvýkonnější mobily patří Samsung Galaxy S10+. Což je docela překvapivé, níže si ale uvedeme proč. Dlouho se na prvním místě tento telefon neohřeje, už příští měsíc jej nahradí telefony se Snapdragonem 855.

Samsung Galaxy S10+ dokázal porazit loňské telefony, ukazuje AnTuTu Benchmark z února 2019

Aby se telefon dostal vůbec mezi nejvýkonnější mobily, musí mít AnTuTu k dispozici minimálně výsledky z jednoho tisíce zařízení a musí se používat AnTuTu Benchmark V7. Ze všech výsledků se následně vytvoří průměrné hodnocení, které můžeme vidět v žebříčku níže. A právě kvůli nedostatku dat, se nedostalo na telefony jako Xiaomi Mi 9, nebo levnější modely řady Galaxy S10.

antutu benchmark unor 2019 nejvykonnejsi telefony

Nesplnily pravidla pro zveřejnění, proto je uvidíme až za měsíc, kdy bude mít AnTuTu více dat k dispozici. To znamená rovněž to, že se jedná o poslední měsíc, kdy uvidíme Galaxy S10 (recenze) na úplném vrcholu. Čínské telefony se Snapdragonem 855 jsou na tom v řeči čísel lépe, kdy dosahují na hodnoty kolem 375 tisíc bodů.

Zároveň ještě musíme podotknout, že testovaný Samsung S10 Plus má v sobě Exynos 9820. Americká verze se Snapdragonem 855 v žebříčku není. Na druhém až pátém místě jsou Honor a Huawei telefony s čipsetem Kirin 980. Podobné výsledky se dají očekávat i u chystané řady Huawei P30, která bude mít také tento čipset.

AnTuTu Benchmark Samsung Galaxy S10+ vs iPhone XS vs Xiaomi Mi Mix 3 vs Honor View 20 vs Mate 20 Pro

AnTuTu Benchmark Samsung Galaxy S10+ vs iPhone XS vs Xiaomi Mi Mix 3 vs Honor View 20 vs Mate 20 Pro

Od šesté do desáté pozice můžeme v žebříčku vidět telefony vybavené procesorem Snapdragon 845. A pravděpodobně se rovněž jedná o jejich poslední měsíc, kdy je v tomto žebříčku uvidíme. Brzy je totiž vytlačí žhavé novinky, které jsou určeny pro rok 2019. Pokud vás výkon telefonů zajímá, doporučujeme náš souhrnný článek, kde si můžete porovnat nejvýkonnější telefony, které jsme osobně testovali.

Očekávali jste větší výkon od Samsung Galaxy S10?

Zdroj: antutu.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)