Vzniká “nejrychlejší” powerbanka na světě. Chcete ji taky?

Elecjet Apollo Ultra nejrychlejší powerbanka

Na známém crowdfundingovém serveru Indiegogo v tuto chvíli extrémně úspěšně boduje (a možná i trhá rekordy) projekt, jehož výsledkem má být údajně nejrychlejší powerbanka na světě. Ne, nikoli nejvýkonnější, ale skutečně nejrychlejší. Totiž v nabíjení jí samotné. Jde o 10 000mAh úložiště energie s moderními grafenovými články, které je schopné se naplno dobít za pouhých 27 minut. Díky použitým technologiím přitom novinka jménem Elecjet Apollo Ultra nepřesahuje teplotu 43 °C a současně slibuje parádních 2 500 nabíjecích cyklů.

Připojená zařízení může napájet z klasického USB či USB-C, přičemž maximální power delivery výkon je 87 wattů. Jde tedy o přenosný zdroj, který je vhodný i k napájení laptopů. Že to zní skvěle? Souhlasíme! A s námi i cca čtrnáct stovek přispěvatelů, kteří projekt na Indiegogo již podpořili. V tuto chvíli má Elecjet Apollo Ultra nastřádáno přes 150 tisíc dolarů, což je cca 1 560 % původní požadované částky.

Elecjet Apollo Ultra – World’s Fastest Charging Power Bank

Elecjet Apollo Ultra - World’s Fastest Charging Power Bank

Údajně nejrychlejší powerbanka světa je nyní k dostání po přispění částky 96 dolarů, tedy cca 1 550 Kč. V dalších balíčcích se dá pořídit více kusů s množstevní slevou, případně kombinace s vánočním dárkem nebo adaptérem. Mezi dodatečná příslušenství patří i kabely či cestovní brašna.

Jaké máte zkušenosti s powerbankami?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)