Nejnovější Android aplikace z Google Play #40 – tuning obličeje, poznámkový blok a další

aplikace 40

Jako první nás dnes čeká aplikace Better Open With nabízející propracovaný systém otevírání souborů vašeho telefonu. Následuje krásná živá tapeta z telefonu LG G3 od známého vývojáře Wasabi. S třetí aplikací Facetune si můžete zkrášlit váš obličej. S předposlední aplikací Airbnb můžete nalézt levný nocleh, a to téměř kdekoliv na světě. Na závěr pro vás máme velmi povedený zápisník na poznámky Notepad+. To vše v dnešním díle seriálu Nejnovější Android aplikace z Google Play.

Better Open With

Když dojde na otevírání souborů v operačním systému Android, nenabízí se mnoho možností. Když otevíráte soubor, vyskočí na vás tabulka, která nabízí výběr příslušné aplikace pro otevření a položky “otvírat vždy” a “pouze jednou”. Jestliže máte zájem o rozšíření této nabídky, protože často měníte aplikace, nebo zkrátka chcete mít systém volby aplikace pro otevření vašich souborů více pod palcem, měli byste vyzkoušet novinku Better Open With. S Better Open With se na displeji po otevření některého z vašich souborů objeví tabulka s časovým odpočtem a možností výběru alternativních aplikací. Když odpočítávání dojde do konce, soubor se automaticky otevře s první označenou aplikací, nebo s preferovanou aplikací, což si můžete v Better Open With nastavit. Stejně tak si můžete optimalizovat časový interval automatického spuštění.

better open with 1

Better Open With
Better Open With

G3 Noc

Naším druhým tipem na aplikaci je živá tapeta z telefonu LG G3 od známého vývojáře Wasabi. Pokud omrknete jeho portfolio aplikací, zjistíte, že živé tapety patří mezi jeho nejčastěji vydávané aplikace. Jeho živá tapeta z LG G3, stejně jako všechny ostatní, nabízí široké možnosti úprav a nastavení. Můžete u ní měnit počet snímků za vteřinu, posouvání tapety, zapínat efekty, měnit množství padajících hvězd, jejich velikost a rychlost.

G3 Noc 1

Night Live Wallpaper
Night Live Wallpaper

Facetune

S aplikací Facetune si můžete “vytunit” váš obličej. S Facetune můžete velmi jednoduchým způsobem vybílit vaše zuby, odstranit veškeré nedokonalosti vaší pleti, upravit proporce vašeho obličeje a mnoho dalšího. Práce s touto aplikací je velmi jednoduchá, čemuž pomáhají video návody, které jsou součástí téměř každé úpravy. Výsledným fotografiím můžete přiřadit jeden z několika dostupných filtrů a rámečků. S touto aplikací je radost pracovat. I naprostý amatér se díky této aplikaci může cítit jako profesionální grafik.

Facetune 1

Facetune for Android

Facetune for Android

Facetune - Ad Free
Facetune - Ad Free

Airbnb

Hledáte levný nocleh kdekoliv u nás, nebo v zahraničí? V tom případě byste měli věnovat pozornost aplikaci Airbnb. Prostřednictvím této aplikace můžete najít ubytování v téměř všech částech světa. Do aplikace se přihlásíte přes svůj G+ účet, nebo Facebook. Poté můžete jednak vyhledávat nabídky ubytování, nebo je sami vytvářet. U jednotlivých nabídek můžete nalézt komentáře lidí, kteří je už v minulosti využili. Zároveň si můžete prohlédnout fotografie (bytů, domů apod.), profil nabízejícího, jeho podmínky ubytování a mnoho dalšího. Tato aplikace má budoucnost.

Airbnb 1

Airbnb
Airbnb

Notepad+

Tato aplikace slouží pro vytváření poznámek. Notepad+ nabízí mnoho možností, prostřednictvím kterých si můžete upravit vaši poznámku k obrazu svému. Při vytváření poznámek si můžete měnit barvu papíru, pera, dále můžete vystřihovat libovolné části papíru, můžete vkládat textová pole a také se nabízí možnost vytvoření poznámky na několika papírech, mezi kterými se můžete jednoduše přepínat po probuzení výsuvného panelu.

Notepad+ 1

Poznámky +
Poznámky +

Odkazy na poslední díly seriálu „Nejnovější Android aplikace z Google Play“

Jirka Pernica
O Autorovi - Jirka Pernica

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

aplikace slevy google play akce zdarma

Slevy na Android aplikace z Google Play

Články Petr Mišák Petr Mišák
4 min. uložit na později

Komentáře (0)