Menu

Nejnovější Android aplikace z Google Play #40 – tuning obličeje, poznámkový blok a další

Jako první nás dnes čeká aplikace Better Open With nabízející propracovaný systém otevírání souborů vašeho telefonu. Následuje krásná živá tapeta z telefonu LG G3 od známého vývojáře Wasabi. S třetí aplikací Facetune si můžete zkrášlit váš obličej. S předposlední aplikací Airbnb můžete nalézt levný nocleh, a to téměř kdekoliv na světě. Na závěr pro vás máme velmi povedený zápisník na poznámky Notepad+. To vše v dnešním díle seriálu Nejnovější Android aplikace z Google Play.

Better Open With

Když dojde na otevírání souborů v operačním systému Android, nenabízí se mnoho možností. Když otevíráte soubor, vyskočí na vás tabulka, která nabízí výběr příslušné aplikace pro otevření a položky “otvírat vždy” a “pouze jednou”. Jestliže máte zájem o rozšíření této nabídky, protože často měníte aplikace, nebo zkrátka chcete mít systém volby aplikace pro otevření vašich souborů více pod palcem, měli byste vyzkoušet novinku Better Open With. S Better Open With se na displeji po otevření některého z vašich souborů objeví tabulka s časovým odpočtem a možností výběru alternativních aplikací. Když odpočítávání dojde do konce, soubor se automaticky otevře s první označenou aplikací, nebo s preferovanou aplikací, což si můžete v Better Open With nastavit. Stejně tak si můžete optimalizovat časový interval automatického spuštění.

better open with 1 better open with 2 better open with 3 android aplikace

Better Open With
Better Open With

G3 Noc

Naším druhým tipem na aplikaci je živá tapeta z telefonu LG G3 od známého vývojáře Wasabi. Pokud omrknete jeho portfolio aplikací, zjistíte, že živé tapety patří mezi jeho nejčastěji vydávané aplikace. Jeho živá tapeta z LG G3, stejně jako všechny ostatní, nabízí široké možnosti úprav a nastavení. Můžete u ní měnit počet snímků za vteřinu, posouvání tapety, zapínat efekty, měnit množství padajících hvězd, jejich velikost a rychlost.

G3 Noc 1 G3 Noc 2

Night Live Wallpaper
Night Live Wallpaper
Developer: Wasabi
Price: Free

Facetune

S aplikací Facetune si můžete “vytunit” váš obličej. S Facetune můžete velmi jednoduchým způsobem vybílit vaše zuby, odstranit veškeré nedokonalosti vaší pleti, upravit proporce vašeho obličeje a mnoho dalšího. Práce s touto aplikací je velmi jednoduchá, čemuž pomáhají video návody, které jsou součástí téměř každé úpravy. Výsledným fotografiím můžete přiřadit jeden z několika dostupných filtrů a rámečků. S touto aplikací je radost pracovat. I naprostý amatér se díky této aplikaci může cítit jako profesionální grafik.

Facetune 1 Facetune 2

Facetune - Ad Free
Facetune - Ad Free
Developer: Lightricks Ltd.
Price: CZK 100.00

Airbnb

Hledáte levný nocleh kdekoliv u nás, nebo v zahraničí? V tom případě byste měli věnovat pozornost aplikaci Airbnb. Prostřednictvím této aplikace můžete najít ubytování v téměř všech částech světa. Do aplikace se přihlásíte přes svůj G+ účet, nebo Facebook. Poté můžete jednak vyhledávat nabídky ubytování, nebo je sami vytvářet. U jednotlivých nabídek můžete nalézt komentáře lidí, kteří je už v minulosti využili. Zároveň si můžete prohlédnout fotografie (bytů, domů apod.), profil nabízejícího, jeho podmínky ubytování a mnoho dalšího. Tato aplikace má budoucnost.

Airbnb 1 Airbnb 2 Airbnb 3

Airbnb
Airbnb
Developer: Airbnb, Inc
Price: Free

Notepad+

Tato aplikace slouží pro vytváření poznámek. Notepad+ nabízí mnoho možností, prostřednictvím kterých si můžete upravit vaši poznámku k obrazu svému. Při vytváření poznámek si můžete měnit barvu papíru, pera, dále můžete vystřihovat libovolné části papíru, můžete vkládat textová pole a také se nabízí možnost vytvoření poznámky na několika papírech, mezi kterými se můžete jednoduše přepínat po probuzení výsuvného panelu.

Notepad+ 1 Notepad+ 2 Notepad+ 3

Poznámky +
Poznámky +
Developer: Apalon Apps
Price: 19,59 Kč

Odkazy na poslední díly seriálu „Nejnovější Android aplikace z Google Play“

 

Komentáře

Faktuzmemegazacinatestvat

Faktuzmemegazacinatestvat

4.8.2014 12:31

Better Open With – OK. G3 Noc – OK (ale blbost). Facetune – Spyware. Airbnb – neskutečný spyware (synchronizace, spam emailu atp.). Notepad+ – OK (ale je mnoho lepších App). Hezký den a zamyslete se někdy milá redakce nad tím, co zde prezentujete.

J.dvorak85

Honza Dvořák 0

4.8.2014 13:01

Faktuzmemegazacinatestvat:
Existují jistě i jiné aplikace, ale my vám zde každý týden představujeme výběr těch, které považujeme za zajímavé a navíc se v Obchodu Play objevily před nedávnem.
Jaké aplikace využíváte vy? (druh aplikací)

Faktuzmemegazacinatestvat

Faktuzmemegazacinatestvat

4.8.2014 13:49

Zásadně jen ty, které mě nenutí vázat své účty na sociálních sítích k aplikaci, neupisuji se instalací ke spamování emailu a nesdílím s nimi svůj adresář emailových kontaktů a telefoních čísel s činskými webovými stránkami.

Donduri

Donduri

4.8.2014 15:53

Airbnb určite nie je nová aplikácia. Mal som ju nainštalovanú už pred niekoľkými mesiacmi a odvtedy som ju stihol aj odinštalovať. Nehovorim, aplikácia pekná a zaujímavá, ale určite nie nová a už vôbec nie z “nejnovejsich”.

Peernikk

Jirka Pernica 0

4.8.2014 16:03

Donduri: To máte pravdu, občas je bohužel “suché období” a moc aplikací přes týden nevychází. V takovémto případě do seriálu občas zařadíme i starší aplikaci, o které jsme na našem portále zatím nepsali. Snad vás to neodradí od čtení tohoto seriálu.

J.dvorak85

Honza Dvořák 0

4.8.2014 18:35

Faktuzmemegazacinatestvat:
Je pravdou, že některá povolení u aplikací jsou při nejmenším pochybná :)

Roman

Roman

z aplikace
4.8.2014 21:10

@Honza Dvořák:
Ale to je především váš úkol vedle informací o aplikaci podat i podrobnejší rozvahu nad oprávněními, které popisované aplikace požadují.
Takhle je článek/informace poloviční a ve světle komentářů velmi neprofesionální.

Wallin

wallin 0

5.8.2014 0:47

pro poznámky jsem kdysi stáhl Evernote s doplňkem Skitch a od té doby je to pro mne TOP apka na poznámky, dokonce i ve free verzi

RSS (komentáře k článku)