Menu

Nejnovější Android aplikace z Google Play #38 – skvělý Launcher, sdílená zamykací obrazovka a další

Na Google Play se objevil skvělý Launcher s cool animacemi – Voxis Launcher. Dalším tipem dnešního dílu je aplikace pro ideálního šlofíka s názvem Napper. Následuje aplikace pro převody 160+ cizích měn – Flip – Currency Converter. Další aplikace vás určitě zaujme. Jedná se o sdílenou zamykací obrazovku, kterou můžete využít jako kreslící plátno – LokLok. Naší poslední aplikací je Ask Internets! Můžete se v ní ptát na cokoliv, a to všech lidí na světě. To vše v dnešním dílu seriálu Nejnovější Android aplikace z Google Play.

Voxis Launcher

V obchodě Google Play se objevil nový Launcher s velmi elegantním vzhledem, zajímavými animacemi a množstvím přizpůsobitelných prvků. Tažením prstu z levé strany se dostanete do nedávno spuštěných aplikací. Tento Launcher nabídne velmi plynulé prostředí, a to údajně i na starších zařízeních. Voxis Launcher dále podporuje přiřazování libovolných obrázků vašim ikonám, dokáže přizpůsobit vaše Widgety a mnoho dalšího. Na videu níže se můžete podívat, jak tento Launcher vypadá v praxi.

Voxis launcher 1 android aplikaceVoxis launcher 2Voxis launcher 3 android aplikace

Voxis Launcher
Voxis Launcher
Price: CZK 60.19

Napper

Účel této aplikace spočívá v tom, že vám v co nejkratším čase a bez zbytečných průtahů umožní nastavit budík pro vašeho krátkého šlofíka. Někdy prostě potřebujete “vypnout” a nechce se vám zdlouhavě nastavovat konkrétní čas budíku. V ten moment nastupuje na scénu aplikace Napper. V základním nastavení si můžete nastavit šlofíka na 20, nebo 60 minut. Naleznete zde ovšem i nastavení, díky němuž si můžete nastavit i konkrétní počet minut. Po nastavení času stačí stisknout velké tlačítko s nápisem “Take a nap” a vydat se do říše snů. Je vědecky dokázáno, že 20minutový šlofík v průběhu dne je pro vaše tělo dostačující a dokáže hravě zatočit s únavou.

Napper 1 Napper 2 Napper 3 android aplikace

Napper
Napper
Developer: TouchDown
Price: Free

Flip – Currency Converter

Flip – Currency Converter je jednoduchá aplikace sloužící ke převodům měn. Těch podporuje přes 160, takže je velmi nepravděpodobné, že by vám některá v aplikaci chyběla. Po spuštění se vám zobrazí rozhraní pro zadávání čísel a 2 kolonky pro určení měny. Měnu můžete změnit tak, že na ni jednoduše kliknete a vyberete si vámi žádanou ze seznamu. V tomto seznamu můžete využít vyhledávání, abyste nemuseli scrollovat kilometry dolů. Po vybrání 2 měn se na základě aktuálních kurzů zobrazí výsledný převod. Stisknutím provázaných šipek můžete zvolené měny obrátit.

flip 1 flip 2 flip 3

LokLok

LokLok je v podstatě sdílená zamykací obrazovka. Co si pod tím představit? Aplikace LokLok vám nahradí vaši stávající zamykací obrazovku za sdílenou. Po instalaci si můžete vybrat, s kým chcete vaši zamykací obrazovku sdílet. Když se pak nacházíte na vaší zamykací obrazovce, můžete na ni dvakrát poklepat, čímž se dostanete do módu, ve kterém můžete na tapetu kreslit, přidávat obrázky a fotky. Vše, co na vaši obrazovku umístíte, se během velmi krátké chvíle objeví na zamykací obrazovce ostatních. Ostatními jsou myšleni lidé, které máte v aplikaci přidané do společné skupiny. Tímto způsobem si můžete předávat vzkazy, ale třeba i upomínky. Nedávno jsme vás informovali o studii, jež prokázala, že běžný uživatel denně odemkne svůj telefon zhruba 150krát. Když vám máma prostřednictvím zamykací obrazovky vzkáže, abyste nezapomněli umýt nádobí, zřejmě na to nezapomenete.

LokLok 1 LokLok 2 LokLok 3

Ask Internets!

Je poměrně netradiční aplikace, díky které se můžete dozvědět názory ostatních lidí světa na vaši otázku. Na každou otázku lze odpovědět Ano/Ne. Po spuštění aplikace se dostanete do feedu, kde můžete vidět otázky lidí z celého světa. Při vytváření otázky můžete zvolit barvu pozadí a také máte možnost nahrát vlastní fotografii/obrázek. Z dosavadního průzkumu jsme zjistili, že se mnoho lidí ptá na to, zda jsou sexy, jestli se mají ostříhat apod. Jsou zde ovšem i tisíce dalších otázek.

ask internets 1ask internets 2ask internets 3

The app was not found in the store. :-(

Odkazy na poslední díly seriálu „Nejnovější Android aplikace z Google Play“

 

Komentáře

LukaS

z aplikace
21.7.2014 7:20

redakce:může mi už někdo vysvětlit kdy bude recenze na G3???je to ostuda jak zamerne vynechavate určitě značky..o sony ani nemluvím,přestante sem sypat ty každodenní blbosti a zaměřte se na to,na co lidi čekají…

dunco

dunco

z aplikace
21.7.2014 9:01

LukaS :naprosto souhlasím. Pár příkladů od konkurence :1.porovnání foťáku LG G3 a S5.2.recenze Sony M2 a telefonu Caterpillar,3.deformace zadního krytu u nových tabletů Samsung vzhledem k velkému zahřívání, 4.aktualizace telefonů Xperii, která umožňuje přesouvání aplikací na kartu a další a další. Tady je to spíše nasekat co nejvíce článků o ničem, ale kvalita hrůza.

Cenzzor

z aplikace
21.7.2014 9:09

nemuzu nez souhlasit ale mam vas rad SV :-) ;-) :-P

Cenzzor

z aplikace
21.7.2014 9:11

j a jeste by me zajimalo proc v mobilni aplikaci mizi clanky driv jak po tydnu uz nespocetnekrat sem si chtel precist naky starsi clanek ale mobilni aplikace mi to proste neumoznuje…

J.dvorak85

Honza Dvořák 0

21.7.2014 10:00

LukaS:
Není sice k tématu, ale už jsem odpovídal vícekrát. Recenzi připravuje redaktor Karel Kilián. Karlovi články i recenze jsou hodně obsáhlé a otestovat vše, co je potřeba zabere také hodně času. Věřím, že bude venku co nejdříve.

dunco:
S tím bych úplně nesouhlasil, ale váš názor beru. Doplním jen, že o konkrétním článku o Sony jsme psali: https://www.svetandroida.cz/sony-aktualizace-android-4-4-presun-karta-201407 :)
Redakce SA vytváří řadu vlastního obsahu (seriály), a možná i proto je největším androidovým portálem v ČR.

Cenzzor:
Díky :) Aplikace obsahuje vždy posledních 20 článků při výběru “VŠE”, případně je nutné filtrovat dle témat, jako například “zprávičky”, “články” atd.

Honzaaaaaaaaaa

z aplikace
21.7.2014 10:30

funkce Napperu a currency convertoru zvládne gNow :)

C++

C++

21.7.2014 13:18

Jak správně napsal Honzaaaaaaaaaa:
gNow, pak jen:

OK Google, wake me up in 30minutes.

a je to. Pouzivam gnow docela casto

Jacob

Jacob

21.7.2014 18:40

AskInternets je úžasné!

Oskar Štejfa

z aplikace
21.7.2014 18:47

Askinternets je super akorát padá

RSS (komentáře k článku)