Nejnovější Android aplikace z Google Play #36 – statistiky volání/sms, skvělé tapety, střih videa

36 hlavni

Vítáme vás u dalšího dílu seriálu Nejnovější Android aplikace z Google Play. Dnešní díl jako první nabídne aplikaci Callistics, se kterou můžete získat podrobné statistiky vašeho volání a psaní SMS zpráv. Následuje aplikace Premium Wallpaper HD pro bezplatné stažení obrovského množství tapet různých kategorií. Třetí aplikace YouTube Creator Studios potěší nejen “YouTubery”. Prostřednictvím této aplikace můžete spravovat váš YouTube kanál. S předposlední aplikací MatchCut můžete editovat vaše videa a na závěr jsme pro vás vybrali plugin Unread Count pro zobrazení zmeškaných událostí u vašich aplikací.

Callistics

S aplikací Callistics získáte přehled o vašich provolaných minutách a propsaných SMS zprávách. Po spuštění aplikace si v pravém horním rohu můžete zvolit časový interval pro načtení potřebných dat. Pomocí jednoduchých posuvníků pak tento interval můžete více konkretizovat. Aplikace nabízí 2 základní rozhraní, ve kterých můžete získat přehled o příchozích/odchozích hovorech, případně o celkovém počtu provolaných minut a obdobné informace o vašich SMS zprávách. Za zmínku také stojí podrobné logy u vašich kontaktů, díky kterým získáte okamžitý přehled o tom, kvůli komu jste na konci měsíce dopláceli za váš paušál. Callistics můžete na Google Play stáhnout zdarma. Zakoupením plné verze se zbavíte reklam, budete moci sledovat statistiky volání/sms u více kontaktů a budete mít přístup ke všem budoucím funkcím.

Callistics 1

Callistics - Data usage, Calls
Callistics - Data usage, Calls

Premium Wallpaper HD

Premium Wallpaper HD, jak už název napovídá, nabídne skvělé tapety v prémiové (HD) kvalitě. V současné době aplikace sčítá přes 17 000 krásných wallpaperů z několika různých kategorií. Chcete tapety nabušených vozů, krásných slečen, nebo roztomilých zvířat? To vše a ještě mnohem více vám tato aplikace naservíruje. Vybrané wallpapery si můžete stisknutím  jednoho tlačítka nastavit jako vaši domovskou tapetu. Oblíbené obrázky můžete uložit do vaší cloudové galerie a poté se k ní jednoduše vracet. Aplikace dále nabídne funkci (beta) živé tapety, díky čemuž si můžete nastavit interval, v jakém se vám bude automaticky střídat vaše domovská tapeta na základě zvolené kategorie.

Premium Wallpaper HD 1

Premium tapety HD
Premium tapety HD

YouTube Creator Studio

Ať už patříte mezi známé, nebo zatím neznámé YouTubery, tato aplikace pro vás bude jako stvořená. Prostřednictvím YouTube Creator Studia můžete spravovat váš YouTube kanál i na cestách. Po instalaci se aplikace automaticky spáruje s vaší klasickou YouTube aplikací a vy se tak můžete připojit přímo ke svému kanálu bez nutnosti přihlášení. S touto aplikací od Googlu můžete sledovat zhlédnutí a odběry vašeho kanálu, reagovat na komentáře, aktualizovat podrobnosti u vámi nahraných videí, nebo zkoumat podrobné statistiky z Analytics. O veškerých aktivitách vašeho kanálu můžete být upozorněni oznámením.

YouTube Creator Studio 1

YouTube Studio
YouTube Studio

MatchCut

Na Google Play zavítala další aplikace pro editaci vašich videí. MatchCut vás potěší svojí jednoduchostí a vcelku příjemnými výstupy. Při tvorbě videa si nejprve zvolíte potřebné video soubory, vyberete hudební doprovod, u kterého můžete vybírat hudbu z galerie aplikace, a poté už jen stačí stisknout tlačítko renderování. Aplikace MatchCut se pak postará o to, aby výsledné video sestříhané z vámi zvolených souborů bylo doplňováno hudbou ve správný okamžik. Sami se můžete přesvědčit, že MachCut dokáže tvořit videa s velmi příjemným audiovizuálním souzněním. Hned po spuštění aplikace si můžete prohlédnout videa ostatních a udělat si tak obrázek o tom, co tato aplikace vlastně dokáže.

MatchCut 1

MatchCut Videos for Instagram
MatchCut Videos for Instagram

Unread Count

Minulý rok jsme na našem portále Svět Androida psali o populárním launcheru s názvem Action Launcher. Jeho vývojáři pro něj nedávno vytvořili plugin, díky kterému můžete u aplikací jako Gmail, SMS, volání, kalendář, aktivovat zobrazení zmeškaných událostí. Tento plugin vám bude fungovat pouze v případě, že máte nainstalovaný Action Launcher Pro. Po nainstalování této aplikace se vám Unread Count automaticky spustí v pozadí. Ukazatel zmeškaných událostí pak aktivujete v nastavení launcheru.

Unread Count 1

Unread Count
Unread Count

Odkazy na poslední díly seriálu „Nejnovější Android aplikace z Google Play“

Nezapomeňte se zaregistrovat na akci Android RoadShow 2014 a vybrat město, ve kterém si budete moci vyzkoušet novinky z oblasti mobilních technologií!

registraceHome
Jirka Pernica
O Autorovi - Jirka Pernica

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

aplikace slevy google play akce zdarma

Slevy na Android aplikace z Google Play

Články Petr Mišák Petr Mišák
4 min. uložit na později

Komentáře (0)