Menu

Nejnovější Android aplikace z Google Play #36 – statistiky volání/sms, skvělé tapety, střih videa

Vítáme vás u dalšího dílu seriálu Nejnovější Android aplikace z Google Play. Dnešní díl jako první nabídne aplikaci Callistics, se kterou můžete získat podrobné statistiky vašeho volání a psaní SMS zpráv. Následuje aplikace Premium Wallpaper HD pro bezplatné stažení obrovského množství tapet různých kategorií. Třetí aplikace YouTube Creator Studios potěší nejen “YouTubery”. Prostřednictvím této aplikace můžete spravovat váš YouTube kanál. S předposlední aplikací MatchCut můžete editovat vaše videa a na závěr jsme pro vás vybrali plugin Unread Count pro zobrazení zmeškaných událostí u vašich aplikací.

Callistics

S aplikací Callistics získáte přehled o vašich provolaných minutách a propsaných SMS zprávách. Po spuštění aplikace si v pravém horním rohu můžete zvolit časový interval pro načtení potřebných dat. Pomocí jednoduchých posuvníků pak tento interval můžete více konkretizovat. Aplikace nabízí 2 základní rozhraní, ve kterých můžete získat přehled o příchozích/odchozích hovorech, případně o celkovém počtu provolaných minut a obdobné informace o vašich SMS zprávách. Za zmínku také stojí podrobné logy u vašich kontaktů, díky kterým získáte okamžitý přehled o tom, kvůli komu jste na konci měsíce dopláceli za váš paušál. Callistics můžete na Google Play stáhnout zdarma. Zakoupením plné verze se zbavíte reklam, budete moci sledovat statistiky volání/sms u více kontaktů a budete mít přístup ke všem budoucím funkcím.

Callistics 1 Callistics 2 android aplikace Callistics 3 android aplikace

Premium Wallpaper HD

Premium Wallpaper HD, jak už název napovídá, nabídne skvělé tapety v prémiové (HD) kvalitě. V současné době aplikace sčítá přes 17 000 krásných wallpaperů z několika různých kategorií. Chcete tapety nabušených vozů, krásných slečen, nebo roztomilých zvířat? To vše a ještě mnohem více vám tato aplikace naservíruje. Vybrané wallpapery si můžete stisknutím  jednoho tlačítka nastavit jako vaši domovskou tapetu. Oblíbené obrázky můžete uložit do vaší cloudové galerie a poté se k ní jednoduše vracet. Aplikace dále nabídne funkci (beta) živé tapety, díky čemuž si můžete nastavit interval, v jakém se vám bude automaticky střídat vaše domovská tapeta na základě zvolené kategorie.

Premium Wallpaper HD 1 Premium Wallpaper HD 2

Premium tapety HD
Premium tapety HD
Developer: Pixel Apps LLC
Price: Free

YouTube Creator Studio

Ať už patříte mezi známé, nebo zatím neznámé YouTubery, tato aplikace pro vás bude jako stvořená. Prostřednictvím YouTube Creator Studia můžete spravovat váš YouTube kanál i na cestách. Po instalaci se aplikace automaticky spáruje s vaší klasickou YouTube aplikací a vy se tak můžete připojit přímo ke svému kanálu bez nutnosti přihlášení. S touto aplikací od Googlu můžete sledovat zhlédnutí a odběry vašeho kanálu, reagovat na komentáře, aktualizovat podrobnosti u vámi nahraných videí, nebo zkoumat podrobné statistiky z Analytics. O veškerých aktivitách vašeho kanálu můžete být upozorněni oznámením.

YouTube Creator Studio 1 YouTube Creator Studio 2 YouTube Creator Studio 3

YouTube Studio
YouTube Studio
Developer: Google LLC
Price: Free

MatchCut

Na Google Play zavítala další aplikace pro editaci vašich videí. MatchCut vás potěší svojí jednoduchostí a vcelku příjemnými výstupy. Při tvorbě videa si nejprve zvolíte potřebné video soubory, vyberete hudební doprovod, u kterého můžete vybírat hudbu z galerie aplikace, a poté už jen stačí stisknout tlačítko renderování. Aplikace MatchCut se pak postará o to, aby výsledné video sestříhané z vámi zvolených souborů bylo doplňováno hudbou ve správný okamžik. Sami se můžete přesvědčit, že MachCut dokáže tvořit videa s velmi příjemným audiovizuálním souzněním. Hned po spuštění aplikace si můžete prohlédnout videa ostatních a udělat si tak obrázek o tom, co tato aplikace vlastně dokáže.

MatchCut 1 MatchCut 2 MatchCut 3

Unread Count

Minulý rok jsme na našem portále Svět Androida psali o populárním launcheru s názvem Action Launcher. Jeho vývojáři pro něj nedávno vytvořili plugin, díky kterému můžete u aplikací jako Gmail, SMS, volání, kalendář, aktivovat zobrazení zmeškaných událostí. Tento plugin vám bude fungovat pouze v případě, že máte nainstalovaný Action Launcher Pro. Po nainstalování této aplikace se vám Unread Count automaticky spustí v pozadí. Ukazatel zmeškaných událostí pak aktivujete v nastavení launcheru.

Unread Count 1 Unread Count 2

Unread Count
Unread Count
Developer: Action Launcher
Price: Free

Odkazy na poslední díly seriálu „Nejnovější Android aplikace z Google Play“

Nezapomeňte se zaregistrovat na akci Android RoadShow 2014 a vybrat město, ve kterém si budete moci vyzkoušet novinky z oblasti mobilních technologií!

registraceHome

 

Komentáře

Game

z aplikace
7.7.2014 8:38

Tak tu poslední novinku trošku nechápu, to má každý laucher pomalu v základu, jako novinka se to dá považovat pro majitele action laucheru, jinak užitek nula nula nic…

Martin

Martin

z aplikace
7.7.2014 9:02

Tak wallpaper premium určitě není novinka…

Flynn

Flynn

7.7.2014 9:28

Callistics používám od začátku a docela slibně se vyvíjí. Zatím nepodporuje 2 SIM telefony, ale snad na tom autor zapracuje. V nastavení si můžete jednoduše zvolit kontakty, které mají být vyjmuty ze statistik. To považuji za jednu z nejlepších funkcí.
Unread Count jsem používal do nedávna nežli jsem koupil Nova Launcher a Widget Locker, kde to lze nastavit také a pro všechny “kecálky”. Tam mohou mít terčíky s počtem nepřečtených zpráv libovolnou barvu, tvar a velikost i své umístění na ikoně. Ale jinak Unread Count je super a funguje bez problémů a hlavně bez zmiňovaného Action Launcheru.

Dagmar

Dagmar

7.7.2014 12:30

dobrý den chtěla jsem se zeptat na androidu samsung galaxy s duos mi id neděle nefunguje youtube přitom v sobotu stále ještě fungovalo nevíte proč nejde dky

Flynn

Flynn

7.7.2014 12:42

Ještě dodatek: Unread Count používám i nadále, ale pouze pro indikaci počtu nepřijatých hovorů, protože v Nova Launcheru je tato volba pouze pro nepřečtené zprávy, hovory neindikuje.

PetrM

7.7.2014 14:00

Flynn: Nova Launcher indikuje nepřijaté hovoty. Ale je potřeba mít nainstalovaný TeslaUnread for Nova Launcher. A teď si uvědomuji, že funguje jen pro Nova Launcher Prime.

Flynn

Flynn

7.7.2014 14:39

Petr: Díky za reakci. Plugin samozřejmě mám, z čehož vyplývá, že mám zakoupený i Nova Launcher a Widget Locker, pro které je určen. Výše se o této funkcionalitě zmiňuji, proto je jasné, že musím mít placené verze těchto aplikací (v neplacených tato možnost ani není). Problém je v tom, že u zmeškaných hovorů se mi ten terčík opravdu nezobrazuje, ačkoliv mám zmeškané hovory v nastavení zaškrtnuté.

Game

z aplikace
7.7.2014 15:05

Zřejmě nepouzivas origo diaeler pouzivam Exdialer a té to má jako plugin zvlášť

Flynn

Flynn

7.7.2014 15:19

Dialer mám jen originál, jiný nepoužívám.

Jak

Jak

7.7.2014 22:32

Nevíte někdo o aplikaci pro dual sim telefony se statistikama jako Callistics? Samozřejmě jsem různé čítače dat našel, ale zajímaly by mě reference.

Pluto

z aplikace
8.7.2014 2:21

Dagmar: 1, Ne, s receptem na svíčkovou ti nepomůžu.
2, Seznam se s, jak se tomu říká, Googlem. Myslím. Nebo projeď androidforum.cz
3, Málo informací.

Flynn

Flynn

8.7.2014 7:06

Jak: Call Meter 3G. Jediná aplikace, která umí rozlišit 2 SIM. Ovšem je poněkud složitá a v nastavení, aby se vyznal vepř domácí. Je tam toho strašně moc, já využívám jen zlomek. Aplikace má i widgety, takže můžeš mít zobrazeny např. provolané minuty jedné i druhé SIM, widgety lze odlišit barevně, např. podle barev, které máš nastaveny na jednotlivých SIM. Další widget může zobrazovat třeba spotřebovaná data. Klidně si jich můžeš připnout víc, třeba i pro příchozí hovory a pod. Ve výsledku jsou na aplikaci nejlepší právě ty widgety, ale než jsem se k tomu dokopal, aby zobrazovaly to, co chci.

Marie

Marie

13.7.2014 20:14

dobrý den,
měla jsem v tabletu aplikaci Share to, ve které byly číncké znaky a když jsem to odinstalovala tak mi přestala fungovat přední kamera. Nemohu tuto aplikaci nikde stáhnout ani nainstalovat.Aplikace ktera má stejnou ikonu se jmenuje eHomeMediaCenter. Prosim vás kde se dá tato aplikace nainstalovat?

RSS (komentáře k článku)