Nejnovější Android aplikace z Google Play #35 – inovativní budík, tapeta z G3, Google Prezentace

aplikace 35 uvodni

Vítáme vás u dalšího dílu seriálu Nejnovější Android aplikace z Google Play. Dnešní první aplikace 1Password vám zajistí dohled nad všemi přístupovými hesly. Následovat bude skvělý budík s několika zajímavými funkcemi – Life Time Alarm Clock. Třetím tipem na aplikaci je nádherná živá tapeta z telefonu LG G3. Následovat bude aplikace Simpler Contacts pro odstranění duplicitních kontaktů. Na závěr můžete vyzkoušet tvorbu prezentací s aplikací Prezentace Google.

1Password

Je parádní aplikace pro správu vašich hesel. Na počátku si vytvoříte hlavní přístupové heslo, po jehož zadání se dostanete do administrace všech ostatních hesel. V aplikaci lze vytvářet hesla pro vstupy do databází, serverů, bankovních účtů či účtů k běžným internetovým službám. Při tvorbě hesla můžete využít náhodný generátor, který vám dokáže vytvořit ty nejsilnější přístupové kombinace skládající se z čísel, písmen a symbolů. Výsledná hesla lze přímo z aplikace kopírovat (ukládat do schránky) a následně je vkládat na místo příslušných přihlašovacích údajů. Aplikaci lze stáhnout také na PC. 1Password také podporuje třídění hesel do kategorií a složek. Pokud začínáte mít “přeheslováno”, je ideální čas využít aplikaci 1Password.

1Password 11password 2 android aplikace

1Password - Password Manager and Secure Wallet
1Password - Password Manager and Secure Wallet

Life Time Alarm Clock

Tento budík není jedním z klasických budíků, které můžete z obchodu Google Play znát. Life Time Alarm Clock nabídne sympatický čistý design a nevídané funkce. Začneme změnou denního a nočního režimu, což provádíte krátkým stisknutím ciferníku. Delším podržením ciferníku aktivujete svítilnu. V nastavení budíku si dále můžete zvolit, zda chcete být probuzeni lehkým, mírumilovným způsobem, nebo naopak rychlou a údernou cestou. U každého budíku lze aktivovat takzvaný Pre-Alarm, tedy příjemnou melodii, která začne hrát ještě před tím, než se spustí váš hlavní budík. Nastavit si lze také dobu opětovného buzení a mnoho dalších vychytávek v podobě vzhledových prvků, stupňování hlasitosti, nebo ranní mini hry, jejíž absolvování potvrdí, že jste skutečně vzhůru. Life Time Alarm Clock je král budíků!

Life Time Alarm Clock 1Life Time Alarm Clock 2 android aplikace

Life Time Alarm Clock
Life Time Alarm Clock

 G3 Živá tapeta

Podle názvu této aplikace asi nebude žádným překvapením, že se jedná o živou tapetu ze současné vlajkové lodi společnosti LG – telefonu LG G3. Na obrazovkách vašeho telefonu si tak můžete užívat krásné abstraktní barvičky s poletujícími částicemi, které reagují na váš dotyk. Tato živá tapeta nabízí vcelku rozsáhlá nastavení. Měnit můžete FPS poletujících částic, mód (Normální a Paralaxa), dále pak pozadí (celkově jich je 6), posouvání a přítomnost poletujících částic, jejich množství, velikost, rychlost a interaktivitu tapety. Jestliže vás začíná vaše současná tapeta nudit, neváhejte tento skvost vyzkoušet.

G3 Živá tapeta 1 G3 Živá tapeta 2 G3 Živá tapeta 3

Smoke G3 Live Wallpaper
Smoke G3 Live Wallpaper

Simpler Contacts

Tato aplikace dokáže ve vašem seznamu kontaktů vyhledat duplicitní kontakty a následně je spojit dohromady. Během několika jednoduchých kroků si tak můžete pročistit vaše kontakty a uvolnit tak nějaké to místo. Kromě této funkce dokáže Simpler kontakty filtrovat na základě jejich přidělené skupiny. Pokud by to bylo stále málo, můžete si kontakty prostřednictvím této aplikace zálohovat a poslat si je na váš email. Ve hlavním rozhraní aplikace můžete přepínat mezi všemi kontakty a oblíbenými čísly. Simpler zatočí s nepořádkem ve vašem telefonním seznamu.

Simpler Contacts 1 Simpler Contacts 2 Simpler Contacts 3

Contacts, Dialer, Phone & Call Block by Simpler
Contacts, Dialer, Phone & Call Block by Simpler

Prezentace Google

Společnost Google vydala bezplatnou aplikaci pro úpravu prezentací přímo na vašich telefonech a tabletech s operačním systémem Android. S touto aplikací můžete prezentace vytvářet, upravovat a sdílet s ostatními. Jako parádní funkce se jeví současná spolupráce několika lidí na jedné prezentaci. Do jednotlivých snímků můžete přidávat text, obrázky z galerie, obrazce a mnoho dalšího. Váš výtvor lze prezentovat přímo z vašeho zařízení.

 Prezentace Google 1 Prezentace Google 2 Prezentace Google 3

Google Slides
Google Slides

Odkazy na poslední díly seriálu „Nejnovější Android aplikace z Google Play“

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (11)