Menu

Nejnovější Android aplikace z Google Play #35 – inovativní budík, tapeta z G3, Google Prezentace

Vítáme vás u dalšího dílu seriálu Nejnovější Android aplikace z Google Play. Dnešní první aplikace 1Password vám zajistí dohled nad všemi přístupovými hesly. Následovat bude skvělý budík s několika zajímavými funkcemi – Life Time Alarm Clock. Třetím tipem na aplikaci je nádherná živá tapeta z telefonu LG G3. Následovat bude aplikace Simpler Contacts pro odstranění duplicitních kontaktů. Na závěr můžete vyzkoušet tvorbu prezentací s aplikací Prezentace Google.

1Password

Je parádní aplikace pro správu vašich hesel. Na počátku si vytvoříte hlavní přístupové heslo, po jehož zadání se dostanete do administrace všech ostatních hesel. V aplikaci lze vytvářet hesla pro vstupy do databází, serverů, bankovních účtů či účtů k běžným internetovým službám. Při tvorbě hesla můžete využít náhodný generátor, který vám dokáže vytvořit ty nejsilnější přístupové kombinace skládající se z čísel, písmen a symbolů. Výsledná hesla lze přímo z aplikace kopírovat (ukládat do schránky) a následně je vkládat na místo příslušných přihlašovacích údajů. Aplikaci lze stáhnout také na PC. 1Password také podporuje třídění hesel do kategorií a složek. Pokud začínáte mít “přeheslováno”, je ideální čas využít aplikaci 1Password.

1Password 11password 2 android aplikace

Life Time Alarm Clock

Tento budík není jedním z klasických budíků, které můžete z obchodu Google Play znát. Life Time Alarm Clock nabídne sympatický čistý design a nevídané funkce. Začneme změnou denního a nočního režimu, což provádíte krátkým stisknutím ciferníku. Delším podržením ciferníku aktivujete svítilnu. V nastavení budíku si dále můžete zvolit, zda chcete být probuzeni lehkým, mírumilovným způsobem, nebo naopak rychlou a údernou cestou. U každého budíku lze aktivovat takzvaný Pre-Alarm, tedy příjemnou melodii, která začne hrát ještě před tím, než se spustí váš hlavní budík. Nastavit si lze také dobu opětovného buzení a mnoho dalších vychytávek v podobě vzhledových prvků, stupňování hlasitosti, nebo ranní mini hry, jejíž absolvování potvrdí, že jste skutečně vzhůru. Life Time Alarm Clock je král budíků!

Life Time Alarm Clock 1Life Time Alarm Clock 2 android aplikace

Life Time Alarm Clock
Life Time Alarm Clock

 G3 Živá tapeta

Podle názvu této aplikace asi nebude žádným překvapením, že se jedná o živou tapetu ze současné vlajkové lodi společnosti LG – telefonu LG G3. Na obrazovkách vašeho telefonu si tak můžete užívat krásné abstraktní barvičky s poletujícími částicemi, které reagují na váš dotyk. Tato živá tapeta nabízí vcelku rozsáhlá nastavení. Měnit můžete FPS poletujících částic, mód (Normální a Paralaxa), dále pak pozadí (celkově jich je 6), posouvání a přítomnost poletujících částic, jejich množství, velikost, rychlost a interaktivitu tapety. Jestliže vás začíná vaše současná tapeta nudit, neváhejte tento skvost vyzkoušet.

G3 Živá tapeta 1 G3 Živá tapeta 2 G3 Živá tapeta 3

Smoke G3 Live Wallpaper
Smoke G3 Live Wallpaper
Developer: Wasabi
Price: Free

Simpler Contacts

Tato aplikace dokáže ve vašem seznamu kontaktů vyhledat duplicitní kontakty a následně je spojit dohromady. Během několika jednoduchých kroků si tak můžete pročistit vaše kontakty a uvolnit tak nějaké to místo. Kromě této funkce dokáže Simpler kontakty filtrovat na základě jejich přidělené skupiny. Pokud by to bylo stále málo, můžete si kontakty prostřednictvím této aplikace zálohovat a poslat si je na váš email. Ve hlavním rozhraní aplikace můžete přepínat mezi všemi kontakty a oblíbenými čísly. Simpler zatočí s nepořádkem ve vašem telefonním seznamu.

Simpler Contacts 1 Simpler Contacts 2 Simpler Contacts 3

Prezentace Google

Společnost Google vydala bezplatnou aplikaci pro úpravu prezentací přímo na vašich telefonech a tabletech s operačním systémem Android. S touto aplikací můžete prezentace vytvářet, upravovat a sdílet s ostatními. Jako parádní funkce se jeví současná spolupráce několika lidí na jedné prezentaci. Do jednotlivých snímků můžete přidávat text, obrázky z galerie, obrazce a mnoho dalšího. Váš výtvor lze prezentovat přímo z vašeho zařízení.

 Prezentace Google 1 Prezentace Google 2 Prezentace Google 3

Google Slides
Google Slides
Developer: Google LLC
Price: Free

Odkazy na poslední díly seriálu „Nejnovější Android aplikace z Google Play“

 

Komentáře

Louis

Louis

z aplikace
30.6.2014 6:56

Clean Master hlásí že živá tapeta LG G3 je moc náročná na procesor ! (Snapdragon 800)

Karby

z aplikace
30.6.2014 8:23
marek.ns

marek.ns

30.6.2014 9:04

Louis – mám jedno riešenie, odinštalovať clean master.

Bambus

z aplikace
30.6.2014 9:39

Já na hesla radši KeePass, na počítači je to super aplikace :) Na mobil je také, ale tam bych to moc nevyužil :)

Honzaaaaaaaaaa

z aplikace
30.6.2014 9:52

Všichni nadávají na spyware a tady je aplikace do který dáte všechny svoje hesla…

Jak

z aplikace
30.6.2014 9:56

Palec nahoru za simpler, konečně něco, co funguje.

Hoskin55

Hoskin55

30.6.2014 10:08

Clean Master je sra*ka, dneska už nepoužitelná aplikace, všude cpe je svůj balast, a vlastně skoro nic nedělá. A když dělá tak dělá co nemá.

uzmezacinatestvat

uzmezacinatestvat

30.6.2014 20:18

Ano, Clean Master je sračka (normální uživatel ji nikdy potřebovat nebude, je určena pro ty jednodušší). Nicméně, živou tapetu s takovými podmínkami si může nainstalovat jen skutečný idiot.

Michael

Michael

30.6.2014 22:20

clean master bych být vámi nahradil CCleanerem. Jsem s ním maximálně spokojený

bzum

2.7.2014 0:13

Pro Bambuse, taky pouzivam KeePass a to i ten mobilni se synchronizaci pres ftp, je pravda, ze ho nevyuzivam tak casto, jako ten v PC, ale uz mnohokrat me zachranil, ma hesla jsou slozena z nesmyslu a tezko se zapamatovavaji.

David

David

27.1.2015 11:54

Prosim o vysvetleni jak vlozit v googlu prezentaci obrazky z galerie, tuto moznost tam proste nevidim!! Dekuji

RSS (komentáře k článku)