Menu

Nejnovější Android aplikace z Google Play #39 – nejrychlejší prohlížeč, komiksy, koláže a další

Chtěli byste si vyzkoušet nejrychlejší internetový prohlížeč pro Android? Pak zkuste novinku s názvem Atlas. Dalším tipem našeho seriálu o nejnovějších aplikacích je Digify pro sdílení souborů, které se samy mažou. Následuje aplikace PhotoCollage pro vytváření koláží z vašich fotografií. Dále vás čeká interaktivní aplikace Madefire, která dodá komiksovému čtení atmosféru prostřednictvím zvukového doprovodu. Na závěr zde máme aplikaci pro všechny rodiče. Jmenuje se ChoreMonster a dokáže vaše děti přinutit ke kázni, a to zábavnou formou. To vše v dnešním díle seriálu Nejnovější Android aplikace z Google Play 39!

Atlas

Už delší dobu jsme tady neměli internetový prohlížeč, kterým by stálo za to nahradit stávající Chrome a další nejčastěji používané prohlížeče. V případě nového prohlížeče s názvem Atlas byste mohli udělat výjimku. Podle vývojářů se jedná o nejrychlejší internetový prohlížeč pro Android. Frázi “nejrychlejší” sice používá každý druhý vývojář, ovšem zde by to na základě našeho testování mohla být pravda. Atlas dokáže načítat stránky ve 3 odlišných módech s různými nároky na obsah (bez obrázků, reklam apod.) Tím se jednak zvýší rychlost načtení, ale také ušetříte vaše internetová data. Při surfování internetem můžete tažením prstu z levé strany displeje otevřít panel se záložkami. Tažením z pravé strany zase “probudíte” nastavení, v němž lze přepínat mobilní/desktopovou verzi a upravovat další nastavení.

atlas 1 atlas 2 atlas 3 android aplikace

Atlas Web Browser
Atlas Web Browser
Developer: NextApp, Inc.
Price: Free+

Digify

S aplikací Digify můžete se svými přáteli sdílet veškerý obsah vašeho telefonu. Nemusíte se přitom bát, že by se k vašim souborům někdo dostal, protože u nich před sdílením musíte nastavit dobu “sebezničení”. U souboru, který sdílíte se svými známými, můžete nastavit buďto minuty, hodiny, týdny, nebo 1 měsíc. Po uplynutí vybrané doby se soubor automaticky smaže z databáze aplikace. Aplikaci Digify lze synchronizovat s vaším Dropbox účtem.

Digify 1 Digify 2 Digify 3

Digify Viewer
Digify Viewer
Developer: Digify Inc
Price: Free

PhotoCollage

PhotoCollage, jak už název napovídá, je aplikace pro tvorbu koláží ve vašem mobilním zařízení. Po spuštění této aplikace si můžete vybrat ze 120 různých šablon, do kterých posléze můžete umístit fotky z vaší galerie. Po zvolení šablony se dostanete do rozhraní, kde pomocí symbolů + postupně přidáte a upravíte vaše fotky. Po stisknutí tlačítka + vás aplikace vyzve k výběru fotek z galerie či pořízení nových snímků. Po vybrání všech fotek se ještě nabízí možnost aplikovat nejrůznější filtry, změnit barvu rámečku, přidat samolepky nebo napsat vlastní text. Když je vaše dílo hotovo, stačí v horní straně displeje stisknout tlačítko sdílení a fotku uložit do telefonu (třetí možnost), nebo rovnou sdílet prostřednictvím sociálních sítí Instagram a Facebook. Aplikace je v čínštině, proto tolik vysvětlování :). Svoji funkci ovšem plní na výbornou.

PhotoCollage 1 PhotoCollage 2

Madefire

Madefire je aplikace, která pozvedává čtení komiksů na zcela novou úroveň. Při čtení komiksů přes tuto aplikaci se dočkáte zvukových efektů doprovázející pohyblivý komiks. Při takovémto čtení si pak téměř okamžitě uvědomíte, že vás toto atraktivní podání komiksu dokáže neskutečným způsobem vtáhnout do děje. Většina komiksů této aplikace je placená. Jsou zde ale také “vzorky” zdarma. Proto než zakoupíte některý z komiksů, vyzkoušejte například The Engine (naleznete jej jako první v sekci zdarma).

Madefire 1 Madefire 2 Madefire 3

Madefire Comics & Motion Books
Madefire Comics & Motion Books

ChoreMonster

Aplikaci ChoreMonster určitě ocení všichni rodičové. S touto aplikací můžete časem docílit to, aby vaše děti nabyly samostatnosti a plnily úkoly každodenního života s chutí. Za každou vykonanou aktivitu, kterou může představovat čistění zubů, ustlání postele apod. jsou děti odměněny body. Ty poté můžou směnit za různé odměny, jako například hraní na počítači, sledování jejich oblíbených filmů a pohádek atd. Kromě toho aplikace umožňuje sbírat interaktivní příšerky (aplikace jich nabízí přes 100).

ChoreMonster 1 ChoreMonster 2 ChoreMonster 3

ChoreMonster
ChoreMonster
Developer: FamilyTech
Price: Free

 

Odkazy na poslední díly seriálu „Nejnovější Android aplikace z Google Play“

 

Komentáře

někdo

někdo

28.7.2014 9:17

Prosím, nemá někdo instalačku na aplikaci česká televize? Konkrétně tuto:http://prntscr.com/472t0i

J.dvorak85

Honza Dvořák 0

28.7.2014 9:17

Ta aplikace na komiks je vtipná :)

Cenzzor

z aplikace
28.7.2014 9:21

zajimalo by me proc ma ctecka komixu v opravneni moznost zjistovani polohy a pristup l fotaku a mikrofonu…

kluzo

z aplikace
28.7.2014 10:05

někdo – ta apka je normalne na google play. ale kouse se a nic mi jeste neprehrala v kuse.

Game

z aplikace
28.7.2014 10:19

Dneska si nevyberu bohužel, možná, jen ten prohlížeč vypadá slibně :) hold každé pondělí není posvícení

Karby

z aplikace
28.7.2014 10:27

Ta fotoaplikace na koláže je komplet v čínštině takže k ničemu

Sarger

Sarger 0

z aplikace
28.7.2014 11:28

Atlas je bozi! Now Browser je oproti nemu chudobný bratranec, ale na slabsie telefony bohate staci.

Tentokrát ste ma potešili aspon výberom jednej dobrej appky.

někdo

někdo

28.7.2014 12:17

kluzo-Ta aplikace byla odstraně. Link nefunguje. Máte jinou aplikaci, než byla zde na Svět Androida.

Peernikk

Jirka Pernica 0

28.7.2014 16:23

Game: Zkuste alespoň ten prohlížeč, není vůbec špatný :).
Karby: V popisku aplikace jsem napsal, jakým způsobem vytvořit koláž. Je to jednoduché i bez znalosti čínštiny.
Sarger: Jsem rád, že jste si vybral alespoň jednu :).

Mawerickk

Mawerickk

28.7.2014 17:06

Atlas browser vypada pekelne dobre :)) Snad to casem nedomrvi.

cheaterboyi!

cheaterboyi!

z aplikace
29.7.2014 16:15

cheaterboyi díky ale jsou tam samy reklamy.. a po spuštění tv se tv po asi 5vteřinách pozastavi… proč ?

machy

machy

31.7.2014 11:38

Zdarec, neexistuje nějaká aplikace na spravu RAM u ktere by se nastavilo na kolik procent chci aby RAM pracovala a tu nastavenou hodnotu by to nepresahlo

RSS (komentáře k článku)