Nejlevnější verze Samsung Galaxy S10e na nových snímcích: Potvrzena čtečka na boku telefonu i žlutá barva

samsung-galaxy-s10e-canary-yellow-barva

Už před několika týdny se poprvé spekulovalo, že nejlevnější verze Samsung Galaxy S10e bude k dispozici i v pestré žluté barvě. Včera se na internetu objevily rendery, které tuto spekulaci potvrzují a my se tak poprvé můžeme podívat na to, jak Canary Yellow vypadá ve skutečnosti. Zároveň si z renderů můžeme všimnout čtečky otisků prstů v rámu telefonu.

Písmeno “e” v Samsung Galaxy S10e má označovat Essential

Rendery vydal server mysmartprice.com, bohužel jsou ve špatné kvalitě, nicméně barva i další detaily jako je třeba čtečka otisků jdou poznat. Galaxy S10e je nejlevnějším a zároveň i nejmenším modelem chystané řady. Displej má velikost 5,8 palců, nechybí Super AMOLED panel a průstřel v displeji pro selfie kameru.

Čtečka otisků prstů již nebude v displeji, ale na boku telefonu, podobně jako jsme to mohli vidět třeba u Samsung Galaxy A7. Další odlišnost je počet fotoaparátů na zadní straně. Galaxy S10e bude mít “pouze” duální fotoaparát.

samsung galaxy s10e barevne varianty

Kromě žluté barvy, se má telefon vydat také v černé, zelené a bílé variantě. Dokonce již známe i údajné rozměry telefonu 142.5 x 70.5 x 8.1 mm. Po stránce hardwaru na tom bude na tom telefon velmi podobně jako dražší telefony Galaxy S10 a Galaxy S10+. Kvůli menší velikosti nebude mít tak velkou kapacitu baterie. K dispozici by měl být s 6GB RAM a 128GB pamětí. Půjde o přímou konkurenci iPhone XR.

Jak se vám líbí Samsung Galaxy S10e v barvě Canary Yellow?

Zdroje: gsmarena.com, mysmartprice.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)