Čtenáři webu GSM Arena vybrali nej mobily roku 2020. Souhlasíte s nimi?

nejlepší mobily 2020 GSM Arena

Konec roku pochopitelně vybízí k ohlédnutím a hodnocení. Nejinak je tomu i na největších specializovaných serverech o mobilních telefonech. Nedávno jsme vám přinesli výsledky ankety webu GSM Arena, ve které se redakce ptala na nejlepší herní mobily roku 2020. Hlasovalo téměř dvaadvacet tisíc lidí a vítězem byl suverénně zvolen ASUS ROG Phone 3. Stejný server samozřejmě uspořádal anketu i v obecnějších kategoriích a výsledky už jsou na světě.

Nejlepší mobily roku 2020 podle čtenářů webu GSM Arena

V segmentu vlajkových prémiových mobilů si u hlasujících nejlépe vedl Samsung Galaxy Note20 Ultra 5G. Za ním se umístil Apple iPhone 12 Pro Max. V kategorii “zabijáků” vlajkových modelů byl nejoblíbenější Samsung Galaxy S20 FE 5G. Na druhém místě skončil model 8T od čínské firmy OnePlus, která přesně v tomto segmentu dokáže velmi dobře chodit. Telefonem s nejlepšími foťáky je prý Huawei Mate 40 Pro, což si ostatně myslí i server DxOMark. Druhé místo opět patří nejnovějšímu Galaxy Note.

nejlepší mobily roku 2020 GSM Arena

Kategorii telefonů střední třídy naprosto oprávněně ovládl Xiaomi Poco X3 NFC, následovaný dalším velmi populárním “střeďákem” Samsung Galaxy A51. Mezi mobily, které nabízejí moderní 5G konektivitu za nízkou cenu, se nejlépe umístil OnePlus Nord. Druhé místo paří Xiaomi Mi 10T Lite 5G.

Souhlasíte se všemi konečnými výsledky?

Zdroj: GSM Arena

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)