Nearby Share se dočká dvou novinek pro efektivnější posílání souborů

Nearby Share posílání složek více příjemcům

Funkce Nearby Share neboli Sdílení nablízko, kterou Google nedávno vyvinul jako obecný nástroj pro přímé posílání souborů mezi Android telefony, zřejmě brzy dostane dvě zajímavé vychytávky. Ty by měly usnadnit život všem, kteří potřebují posílat obsah hromadně. A to jak ve větším množství souborů, tak i do většího množství telefonů naráz. Nearby Share podle všeho zavede posílání více příjemcům a současně umožní odesílání celých složek.

Posílání celých složek pochopitelně povede k obrovským úsporám času a nervů. Je vlastně s podivem, že tato možnost nebyla v Nearby Share od počátku. Přenos obsahu k více příjemcům naráz je něco, co už by mělo v nástroji fungovat. Jenže nefunguje a většinou to končí nezdarem. V jedné z nových verzí by již měla i tato vychytávka fungovat. K dispozici bude odeslání do čtyř zařízení současně. Novinka to opět bude velmi vítaná. Velmi často je potřeba něco posílat nejen mezi dvěma přístroji. Posílání více příjemcům i odesílání složek by se by snad mělo objevit společně s jednou z nejbližších aktualizací Nearby Share přes Obchod Play.

Už Nearby Share používáte? Jak často a na co?

Zdroj: aheadlines

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)