TOPlist

Dostane Motorola Razr 2023 největší možný vnější displej?

Motorola RAZR 2023 render vnější displej větší

Jen pár hodin uběhlo od chvíle, co jsme u nás psali o zajímavém souboji konkurenčních značek Samsung a Oppo v oblasti velikosti vnějšího displej u skládacích „véček“, a je tu velmi zajímavá zpráva na přesně to stejné téma spojená s firmou Motorola. Neoficiální rendery letošního modelu skládacího RAZRu, které vycházejí z dosavadních interních úniků, ukazují na rekordně velký displej na vnější straně telefonu.

Motorola RAZR 2023 render vnější displej větší ukázka

Zatímco jsme ještě včera přemýšleli nad tím, že by mohl Samsung Galaxy Z Flip5 následovat Oppo Find N2 Flip a roztáhnout displej až k modulu s fotoaparáty, Motorola RAZR 2023 se dost možná vydá i za tuto hranici a kulaté čočky foťáků napasuje do displeje úplně. Respektive displej kolem nich.

I když by takto byl jeden vnější roh sekundární obrazovky zakrytý a nepoužitelný, v tom druhém by mohlo být místo pro další praktické informace. Render nastiňuje například widget s počasím, zatímco hlavní část zabírají klasicky hodiny. Teoreticky by toto místo mohlo zobrazovat nějaké statické údaje nebo fungovat i jako rozbalovací nabídka.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Které „véčko“ má podle vás nejlepší vnější displej?

Zdroj: ttoutlook

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)