Flip od Oppo nastavil velké zrcadlo a Z Flip5 snad zareaguje

Samsung Galaxy Z Flip5 větší displej Oppo Find N2 Flip

Ještě před koncem loňského roku stihla čínská značka Oppo oficiálně ukázat dva skládací telefony, mezi kterými byl také model Find N2 Flip. Nejen kvůli názvu jde o přímého konkurenta Flipu od Samsungu a pravděpodobně se můžeme v následujících měsících těšit na zajímavý souboj. Jedním z největších taháků “véčka” od Oppo je rozhodně mnohem větší vnější displej, který zabírá více než polovinu jedné ze stran zavřeného telefonu. Už probíhá šuškanda, že by se mu měl budoucí Samsung Galaxy Z Flip5 nejen vyrovnat, ale dokonce mít displej ještě větší.

Oppo Find N2 Flip

Oppo Find N2 Flip má na “zadním” krytu 3,26palcový displej, zatímco Galaxy Z Flip4 má na vnější straně pouze 1,9palcový displej. To samozřejmě značně ztěžuje či úplně znemožňuje různé typy interakcí jako jsou čtení zpráv, procházení e-mailů nebo náhled fotoaparátu. Pokud patříte mezi fanoušky skládacích telefonů a tato vlastnost Flipu od Samsungu vás odrazovala, snad ještě letos se dočkáte nápravy.

“První únik. Mohu s jistotou říci, že vnější obrazovka Galaxy Z Flip5 je větší než vnější obrazovka OPPO Find N2 Flip,” napsal na Twitter IceUniverse, známý autor převážně přesných úniků k Samsung telefonům.

Tip

Nechcete si nechat ujít zprávičky, články, návody či recenze ze Světa Androida? Můžete nás sledovat i přímo přes Google News nebo na Facebookové stránce. Máme také komunitní skupiny na Discordu a na Facebooku. Další možnosti sledování najdete v našem návodu.

Která velikost displej vám přijde hezčí či praktičtější?

Zdroj: 9to5

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)