TOPlist

Ohebný Razr 2022 odhalen šéfem. K předkům se opravdu nezná

Motorola Razr 2022 design foto

Společnost Lenovo, současný výrobce telefonů Motorola, se chystá již za několik dní či týdnů poslat na trh třetí flexibilní verzi legendárního mobilu Razr. Již dřívější vizuální úniky naznačovaly, že se Razr 2022 rozloučí s ikonickou „bradou“ a po dvou předchozích pokusech půjde cestou jednoduššího véčkového designu s ohebným displejem. Podobně jako třeba Samsung Galaxy Z Flip. Tyto zvěsti nyní oficiálně stvrdil šéf čínské Lenovo Mobile Business Group, který reálný telefon předvedl novinářům.

Pár nových fotografií potvrdilo, že letošní Razr se nejen zbaví zmíněného výstupku na spodní straně, ale také výřezu pro fotoaparát a reproduktor. Ten nahradí modernější a o něco vzhlednější „průstřel“. Design novinky Moto Razr 2022 částečně odhaluje rovněž oficiální video. Je v něm vidět mimo jiné dvojice fotoaparátů a velikost vnějšího displeje.

Z hlediska papírových specifikací se očekává 6.7″ ohebný 120Hz displej, čipset Snapdragon 8+ Gen 1, až 12 GB RAM a 512 GB úložiště. O focení se budou starat primární 50MPx senzor, 13MPx ultraširoký senzor a 32MPx přední foťák. V telefonu poběží Android 12 OS s nadstavbou MyUX. Cena se má prý pohybovat v přepočtu kolem hranice 28 tisíc Kč.

Kolik tipujete, že bude letošní Razr stát?

Zdroj: gizmo

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)