Motorola Razr 3 je o něco lákavější. Unikla evropská cena

Motorola Razr 3 evropská cena

Trendu ohebných mobilů se v tuto chvíli drží již několik společností a značek. Nezpochybnitelným lídrem je korejský Samsung, který se toho nebojí a každý rok na trh chrlí modely hned ve dvou sériích. Mezi méně úspěšné značky pak patří naopak Motorola, která sice vyslala do boje moderní flexibilní verzi legendárního Razru, ale velké úspěchy s ním zatím neudělala.

První verze kulhala jak výkonnostně, tak i cenově. Další na tom byly po hardwarové stránce o dost lépe, ale pořád stály o dost více peněz než třeba konkurenční Galaxy Z Flip. Poté, co bylo nedávno odhaleno, že letošní Motorola Razr 3 přijde o své typické designové prvky a vzhledově bude hodně připomínat právě svého soka od Samsungu, přichází zpráva, která z telefonu dělá zajímavější kousek i díky ceně.

Dle úniku má být evropská cena třetího ohebného Razru 1 149 eur (cca 28 000 Kč), což je podstatně méně než u předchozí generace (1 399 eur). Stále je to o něco více než u Flipu, který se snaží držet pod hranicí tisícovky eur, ale i tak to určitě dělá konkurenční boj trochu zajímavější. Samozřejmě bude záležet na parametrech.

Co říkáte na aktuální ceny ohebných mobilů?

Zdroj: aauthority

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)