Menu

Motorola propouští velké množství zaměstnanců. Co všechno se kvůli tomu ruší?

Motorola propouští velké množství zaměstnanců, z informací nejprve přišel server 9to5Google. Později byla informace potvrzena i přímo z Motoroly. Má se jednat až o 50% zaměstnanců pobočky v Chicagu, což je zhruba 190 osob. Takhle velké propuštění ovlivní zároveň budoucí Moto produkty.

Motorola propouští, produkty se ruší

Podle posledních informací ze zahraničí, zůstává řada vlajkových modelů Moto Z. Zde se pravděpodobně dočkáme změn u Moto Mods, kdy by se více mohli spoléhat na módy třetích stran. Zdroje z firmy hovoří o tom, že se zrušil chystaný model Moto X5, který v posledních týdnech několikrát uniknul na internet a očekávalo se jeho brzké představení.

nove telefony moto

Pravděpodobně celá řada X bude končit, a to z toho důvodu, že Motorola se zaměří jen na své úspěšnější řady jako je E, G a Z. Alespoň tak to je prozatím. Brzy bychom se měli také dočkat představení Moto Z3, ze kterého budeme moct vidět, jakým směrem se bude značka Moto ubírat.

Těšili jste se na model Moto X5?

Zdroj: phandroid.com

 

Komentáře

Uni

uni -51

12.3.2018 9:03

Nemyslím, že by s tímto měla Motorola cokoli společného, tohle už dávno není její byznys. Tohle se bude týkat Lenova, restrukturalizuje svou dceru, Motorola Mobility.

Milan4exa

Милан Швец 11

12.3.2018 9:47

Řekl bych že Lenovo žáčíná ztrácet a hleda cestu zpět na pozici.

Lipoligoli

Lipoligoli 0

15.3.2018 19:53

Lenovo se osvoji a bzde delat modely jako samsung huavei xaomi honor atd kazda znacka skonci jednou ve srotu

RSS (komentáře k článku)