Moto G84 je zajímavá novinka. Za rozumnou cenu nabízí OLED displej a veganskou kůži

Motorola MOTO G84
  • Motorola Moto G84 je novinka s OLED displejem a rozumnou cenou 
  • Pod kapotou tiká Snapdragon 695 s podporou 5G
  • Spolupráce s Pantone vyústila ve dvě verze – Viva Magenta a Marshmallow Blue

Motorola právě představila v Indii telefon Moto G84, který však s nejvyšší pravděpodobností zamíří časem i na náš trh. Na střední třídu se pyšní velmi slušným displejem, nabízí ale také 50Mpx hlavní snímač a poměrně solidní čipset.

Displej: OLED technologie v plné parádě

Model Moto G84 je vybaven 6,55″ 10bitovým OLED displejem s obnovovací frekvencí 120 Hz a vzorkovací frekvencí 240 Hz, rozlišení je pak 2400 x 1080 pixelů. Motorola slibuje špičkový jas až 1 300 nitů, což je na danou třídu velmi slušná hodnota.

moto g84 displej

Výrobce láká také na design, který se nese v duchu vlajkových lodí značky a nechybí dokonce ani umělá kůže. Na zadní straně se nachází dvojice snímačů v čele s hlavním 50MP senzorem s optickou stabilizací, nechybí ani 8MP ultraširoký senzor. Telefon má stereo reproduktory a integrovanou podporu Dolby Atmos, mimo to ale podporuje také vlastní Moto Spatial Sound.

moto g84

Čipset Snapdragon 695 s podporou 5G bude dostatečně výkonný pro veškeré běžné úkony i nějaké to hraní, dopomáhá mu až 12 GB RAM a 256GB úlžiště. Systémem je pochopitelně Android 13, přičemž Motorola přislíbila aktualizaci na Android 14 a potvrdila 3 roky bezpečnostních aktualizací.

Motorola Moto G84 je vybavena baterií s kapacitou 5 000 mAh, která podporuje 30W rychlé nabíjení. Telefon dále podporuje Bluetooth 5.1, Wi-Fi 6, NFC a disponuje duálním slotem na dvě SIM karty. Stejně jako u některých dalších modelů spolupracovala s Pantone a představila ji v barvách Viva Magenta a Marshmallow Blue, obě jsou z již zmíněné veganské kůže. Výrobce za ní žádá 19 999 INR, což je asi 5 400 korun bez daně, u nás by se tedy mohla prodávat za cenu okolo 6 500 korun.

Co říkáte na výbavu nové Motoroly?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)