Motorola brzy ukáže Moto G62. Pochlubí se 120Hz displejem a zajímavým vzhledem

moto g62

Motorola nám teprve nedávno ukázala na evropském trhu zajímavý kousek Moto G52, který se může pochlubit skvělým displejem, solidní výbavou a poměrně zajímavou cenou a už teď se začíná hojně spekulovat o modelu Moto G62 5G.

Jeden z leakerů, Roland Quandt se s námi podělil o rendery a jeden z evropských prodejců omylem prozradil specifikace. Podle všeho bude telefon vybaven 6,52palcovým Full HD+ displejem se 120Hz obnovovací frekvencí. O jaký typ panelu se jedná ale nevíme. Pod kapotou má tikat čipset Qualcomm Snapdragon 480+ v kombinaci se 4 GB RAM a 128GB úložištěm, které bude možné rozšířit pomocí microSD karty.

Výdrž má dostat na starost 5000mAh baterie a systémem bude samozřejmě Android 12. Na zadní straně nalezneme 50Mpx hlavní snímač, 8Mpx ultraširoký objektiv a 2Mpx makro kamerku. K představení by mělo dojít ještě v červnu.

Jaký máte názor na mobily Motorola?

Zdroj: WinFuture

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)