Majitelé Moto 360 pozor, update Android Wear 2.0 vás mine

Motorola-Moto-360-2015-displej-úsporný-režim

Nosíte chytré hodinky Moto 360 nebo uvažujete o koupi tohoto staršího, přesto zajímavého modelu z roku 2014? Možná si to ještě rozmyslete, Motorola totiž potvrdila naše obavy: Moto 360 (2014) se nedočkají nejnovějšího Android Wear 2.0 aktualizace. Je to krok vedle nebo oprávněné rozhodnutí?

Moto 360 se nedočká Android Wear 2.0 aktualizace

Sama Motorola potvrdila, že první chytré hodinky s 360stupňovým displejem, které bezesporu překvapili spoustu uživatelů, se nedočkají dalších významných updatů. Jedná se tedy o první hodinky s plnohodnotným Android Wear, které budou “odstřiženy” od podpory. S rychlým tempem, jakým se malá nositelná technika vyvíjí, se však není co divit – vytváření aktualizací je nákladný a časově náročný proces, který při zastaralém hardwaru nemusí být pro celkový výkon příliš pozitivní.

Motorola Moto 360 2015-20

Původní Moto budou sice odstřiženy od zajímavých aktualizací a funkcí spojených s Android Wear 2.0, ale důležitých updatů souvisejících se zabezpečením se čas od času dočkají. Pokud jste však zvědaví na nejnovější funkce a novinky v aktualizované verzi AW, budete muset sáhnout po jejich mladším sourozenci.

Zdroj: androidcentral.com

Johanna Kovaczicz
O Autorovi - Johanna Kovaczicz

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (20)