Mobilní strategie Command & Conquer: Rivals můžete stahovat zdarma. Nově je dostupná na Google Play

command-and-conquer-rivals-android

Oznámení nové mobilní strategie Command & Conquer: Rivals nebylo moc přívětivé. Vydavatel Electronic Arts představil hru během konference E3, která se věnuje hlavně PC a herním konzolím. Fanoušci herní série Command & Conquer čekali plnohodnotný díl na počítač, ale místo toho se dočkali mobilní verze. Nyní však hra vyšla a každý si ji může vyzkoušet na vlastní kůži a zhodnotit, jestli negativní reakce nebyly ukvapené. Stahovat se dá zdarma z Google Play.

Command & Conquer: Rivals můžete instalovat na Android telefony a tablety

Pokud jste měli aktivní předregistraci na Google Play, tak vám pravděpodobně včera nebo dnes přišlo oznámení ohledně vydání. A pokud si Command & Conquest stáhnete, co můžete očekávat? V základu se stále jedná o realtime strategii, i když hodně zjednodušenou tak, aby se pohodlně hrála na mobilních telefonech. V mnohém připomíná Clash of Clans.

Command and Conquer: Rivals – Official Reveal Trailer

Command and Conquer: Rivals – Official Reveal Trailer

Jedna bitva trvá cca 5 minut, což je hodně krátká doba. Na druhou stranu může jít o rychlý způsob zábavy. Kratší herní doba je na telefonech ideálnější. Na začátku bitvy těžíte hlavně suroviny, za které kupujete jednotky. S těmi se snažíte zabrat body a získat kontrolu nad raketou. Prvotní dojmy z hry jsou podle hodnocení hráčů smíšené. Nicméně, jak už jsme psali výše, každý si může novinku odzkoušet sám, instaluje se zdarma.

Command & Conquer: Rivals™ PVP
Command & Conquer: Rivals™ PVP

Plánujete vyzkoušet Command & Conquer: Rivals?

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)