Pošlete přílohu na cloud. Mobilní Outlook dostane přímé napojení na Box.

outlook box mobilní aplikace

Microsoft nedávno představil zajímavé novinky ke své cloudové službě Box. Zejména dvě stojí za zmínku, přičemž jedna z nich se týká i mobilní aplikace. Ale začněme zeširoka. Box bude nově úzce spojen s komunikační platformou Microsoft Team. V ní bude možné od 31. března se spolupracovníky procházet a sdílet data z Boxu přímo v komunikátoru. Mimo to se zvláštní integrace cloudového úložiště Box dočká i e-mailová mobilní aplikace Outlook. Stejně jako v desktopové verzi tak bude umět například ukládat přílohy rovnou do úložiště.

outlook-pro-android-gmail-ico

Novinka je od nynějška funkční v nástrojích pro iOS i Android. Doposud byla tato možnost dostupná jen na desktopových zařízeních s Windows a Mac OS. Kromě ukládání příloh bude umět mobilní aplikace Outlook zprostředkovat na úložišti Box také práci s existujícími soubory. Ekosystém tak připomíná integraci nástrojů od Googlu. Microsoft jej chce evidentně napodobit a je to dobře. Nové propojení se objevuje nedlouho poté, co Microsoft uvedl úplně novu mobilní aplikaci Office, která sama o sobě dokáže pracovat se soubory pro Word, Excel a Powerpoint. Kromě těchto novinek se cloudová služba dočkala také nových bezpečnostních opatření.

Microsoft Outlook
Microsoft Outlook

Používáte kombinaci Outlook a Box na telefonu?

Zdroj: pharena

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)