Stále skvělé Redmi Note 10 Pro dostává Android 13 s MIUI 14

redmi note 10 pro

Společnost Xiaomi před pár dny zveřejnila další plán svých aktualizací na Android 13 s MIUI 14. Na seznamu figurovalo hned několik telefonů a to i těch starších, včetně Redmi Note 10 Pro. A právě tento model právě obdržel aktualizaci na nejnovější systém.

Aktualizace je k dispozici pro uživatele, kteří jsou zapojení v programu Mi Pilot v Evropě a pokud se neobjeví žádné závažné problémy, brzy se uvolní všem uživatelům. Označuje se jako V14.0.1.0.TKFEUXM a kromě novinek, které jsou s MIUI 14 spojené můžeme počítat také s lednovými bezpečnostními aktualizacemi.

MIUI 14 OFFICIAL REVIEW!

MIUI 14 OFFICIAL REVIEW!

Android 13 je pravděpodobně poslední aktualizaci pro tento stále dobře vybavený telefon, který debutoval v roce 2021 s MIUI 12 a Androidem 11. Nicméně by měl ještě nějakou dobu dostávat bezpečnostní záplaty. V Česku byl mimochodem ve své době Redmi Note 10 Pro jedním z nejoblíbenějších telefonů napříč všemi kategoriemi.

Jste stále spokojení s Redmi Note 10 Pro?

Zdroj: gizmochina.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)