Misfit konečně odhalil, na kterém systému poběží levnější hodinky Vapor

Misfit Vapor

Jedním z nečekaných hitů veletrhu CES, se staly i chytré hodinky Misfit Vapor, které za přijatelnou cenu nabízely vše, co byste od takových hodinek očekávali. Při oznámení však společnost neprozradila, na jakém systému hodinky pojedou, jestli dostanou vlastní systém, nebo budou mít Android Wear. To už nyní víme.

Misfit Vapor přijdou s Android Wear 2.0

Hodinky Misfit Vapor jsou vyrobeny s důrazem na minimalismus, přesně tak jak to známe z fitness trackerů společnosti Misfit. Cena těchto hodinek je 199 dolarů, čímž patří k vůbec nejlevnějším hodinkám s Android Wear 2.0. Přitom u nich najdeme pouze jeden kompromis, a to je chybějící NFC.

MIS1302792; SP17 Connected Accessories Lifestyle

Plně dotykový AMOLED displej je 1,39” velký, nabízí hustotu pixelů 326 ppi. Dostatek výkonu zajistí Snapdragon Wear 2100. Dále nechybí senzor srdečního tepu, akcelerometr, výškoměr, bluetooth, WiFi, GPS, mikrofon a 4GB vnitřní paměti. Na jedno nabití by hodinky měly vydržet dva dny.

Na trh se dostanou ke konci léta ve dvou barevných variantách – zlaté a černé. Dostupnost v České republice není prozatím v tuto dobu známa.

Udělala společnost Misfit dobře, že do hodinek dala Android Wear 2.0?

Zdroj: droid-life.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (12)