Microsoft konečně oznámil datum, kdy přestane fungovat Wunderlist

wunderlist microsoft to do

Microsoft už před delší dobou oznámil, že ukončí aplikaci Wunderlist. Nevěděli jsme ale přesnější datum. Nyní se to však změnilo a ukončení je plánováno na 6. května 2020. Softwarový gigant poslední dva roky neustále vylepšuje aplikaci Microsoft To Do, která má Wunderlist nahradit. Na této aplikaci mimo jiné pracuje i tým, který stál právě za Wunderlistem.

Microsoft To Do plně nahradí Wunderlist v květnu 2020

„Neustále pracujeme na tom, abychom vylepšili naši novou aplikaci Microsoft To Do“, vysvětluje tým Wunderlistu v oznámením. „Přestali jsme vydávat nové funkce a velké aktualizace do Wunderlistu a s tím, jak technologie postupují neustále dopředu, je stále obtížnější ji udržovat,“ dodali členové týmu. A protože už nemůžou zaručit, že bude Wunderlist fungovat tak, jak má a jak bych chtěli, rozhodl se Microsoft pro ukončení.

A new beginning

A new beginning

Microsoft doporučuje přechod na jejich To Do aplikaci. K dispozici je možnost rychlého importu dat pomocí Microsoft účtu. Vypnuti Wunderlistu je plánováno na 6. května, kdy přestane fungovat synchronizace úkolů. I nějakou dobu po vypnutí však půjdou nové úkoly přidávat či plnit, uživatel je však uvidí pouze na zařízení, na kterém je zadal.

Microsoft To Do: Lists & Tasks
Microsoft To Do: Lists & Tasks
Wunderlist: To-Do List & Tasks
Wunderlist: To-Do List & Tasks

Používáte Wunderlist nebo jinou To Do aplikaci?

Zdroj: theverge.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)