Menu

Microsoft představil novou To-Do aplikaci. Nahradí Wunderlist

V roce 2015 Microsoft koupil Wunderlist i s týmem, který za touto populární To-Do službou stojí. Po dvou letech u Microsoftu vydal tento tým novou aplikaci, která se jmenuje Microsoft To-Do. Postupně by pak měla nahradit právě Wunderlist.

Microsoft To-Do v budoucnu nahradí Wunderlist

Microsoft To-Do nabídne uživatelům možnost tvořit seznamy, připomínky a rychle je synchronizovat mezi různými platformami a zařízeními. Což je něco, co umí mnoho jiných aplikací stejného zaměření. Rozdíl je v tom, že ta od Microsoftu používá tzv. funkci Intelligent Suggestions, která lidem pomáhá vytvářet nové seznamy úkolů pro každý den.

Nechybí také možnost si rychle psát do aplikace poznámky, ze kterých případně půjdou udělat připomínky. Integrace s Office 365 v době vydání není kompletní, nicméně zanedlouho by měla být stoprocentně připravena. To například umožní synchronizaci úkolů mezi novou aplikací a Outlook Tasks.

Prozatím je aplikace označena jako Preview, a to hlavně z toho důvodu, že v aplikaci chybí některé funkce, které můžeme ve Wunderlistu používat. Jakmile nová aplikace dostane všechny důležité funkce, tak kompletně nahradí Wunderlist. Kdy to ale zhruba bude, Microsoft neprozradil.

Jak se vám nová aplikace od Microsoftu líbí? Přijde vám lepší jak Wunderlist?

Zdroj: androidauthority.com.

 

Komentáře

Robert22

Robert2235 0

20.4.2017 13:47

Bez synchronizace s Exchange pro mne nepoužitelné.

Robert22

Robert2235 0

20.4.2017 13:47

….ale budoucnost to má. Snad zamakají.

Tom_vtek57

tomáš vítek06 0

20.4.2017 19:22

Už nějakej ten pátek spolupracujeme s microsoftem na odstranění lingvistických chyb, takže mám aplikaci (pouze webovou) prošláplou skrze na skrz, a musím říct, že jako věrný uživatel Wudnerlistu cítím zklamání. Snad jim celý projekt zkolabuje a vzdají se.. :V

Tomato4

Tomato4 -1

20.4.2017 23:50

Něco takového už dlouho hledám… zatím jsem však nenarazil na nic, co by mi sedělo… Tak doufám, že se teď zadaří :)

Luděk Smetana

21.4.2017 4:34

Ve srovnání s todoist je to hodně očesané. Zatím to nemá co nabídnout. Uvidíme časem

Michalrada

Michal Rada 0

21.4.2017 10:35

PROBOHA, PROOOOČ? :-)
Když už konečně spousta lidí navykla na Wunderlist, který mimochodem začínal právě s tím, že nikdy nebude – a ani nikdy nebyl – klasickým todo-listem, tak proč Microsoft prokrysta vymejšlí kolo? Jako u jiných metod, Microsofi si sice o této metodě práce přećetl její název, ale zjevně si jaksi zapomněl nastudovat co to je a jak to opravdu funguje. Výsledkem je nezajímavá, nemastná neslaná aplikace s nedodělky (viz pohled Můj den kde jsou všechny úkoly, nikoliv jen ty co jsou zařazeny do aktuálního pohledu), takřka nefunkční seznamy, kdy pro přidání ze seznamu musíte neuvěřitelně třikrát kliknout, a synchronizace “někam” bez stoprocentní funkčnosti a možnosti plnohodnotné práce v Outlooku či nedej bože na webu. Teda sorry, ale takovýhle nedodělek by si MS mohl myslím fakt odpustit.

Lamanai52

22.4.2017 16:43

Tak hlavně, aby to pak umělo nějaký export/import z Wunderlistu.

RSS (komentáře k článku)