Microsoft představil vlastní sluchátka Surface Earbuds

microsoft earbuds

Včera jsme vám psali o tom, že Google chystá druhou generaci sluchátek Pixel Buds a mezi tím přišel s vlastními sluchátky Microsoft. Jmenují se Surface Earbuds, jsou kompletně bezdrátová s nabíjecím pouzdrem a disponují vskutku originálním designem. Microsoft je tak jedním z dalších velkých hráčů, kteří představili vlastní bezdrátová špuntová sluchátka.

Introducing Microsoft Surface Earbuds

Introducing Microsoft Surface Earbuds

Surface Earbuds zaujmou svým netradičním designem. Sluchátka jsou poměrně rozměrná a to i díky kruhu, který je zároveň dotykovou ploškou pro gesta. Těch je podporováno hned několik a slouží například pro přepínání mezi skladbami. Surface Earbuds lze ovládat taktéž hlasem, kde potěší podpora kancelářského balíčku Office, kde můžete přímo do sluchátek nadiktovat své myšlenky. Další skvělou funkcí je překládání v reálném čase napříč 60 světovými jazyky. Pokud budeme sluchátka používat s nabíjecím pouzdrem, lze se dostat až na 24 hodinovou výdrž s tím, že sluchátka samotná vydrží až 8 hodin. Závisí to samozřejmě na aspektech jak moc nahlas budou sluchátka hrát a jak budete využívat gesta či ovládání hlasem.

Sluchátka lze spárovat s jakýmkoliv mobilním telefonem a počítačem Windows, který má Bluetooth. Nechybí funkce rychlého párování, které můžeme znát například z konkurenčních Apple AirPods. Surface EarBuds budou dostupná ještě tento rok a to za cenu 249 dolarů (přibližně 6 000 korun).

Zdroj: engadget.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)