TOPlist

Google zřejmě za dva týdny představí druhou generaci Pixel Buds

google pixel buds 2 predstaveni

Dle webu 9to5google se na konferenci, kde Google představí nové Pixely dočkáme také druhé generace bezdrátových sluchátek Pixel Buds. Ty Google představil již v roce 2017. Jedná se o sluchátka spojená kabelem mezi sebou, k telefonu se připojují skrz Bluetooth.

https://www.youtube.com/watch?v=fC3vz5hPS7c

Zda bude i druhá generace sluchátek spojena kabelem, nebo bude kompletně bezdrátová není v tuto chvíli jasné. Pravděpodobnější se však jeví druhá varianta. Vždyť hlavní konkurenti Googlu – Samsung a Apple mají svá sluchátka bezdrátová ať už se jedná o Galaxy Buds či AirPods. Zlepšena by měla být odezva zvuku.

Google má rozhodně na čem pracovat jelikož právě odezva nepatřila ke chloubám a zvolení kabeláže nebylo příliš šťastné. Podprůměrné je taktéž nabíjecí pouzdro, které je celkem nepraktické a výdrž baterie spolu s kvalitou zvuku nepatří k těm nejlepším. S konkurenty se zkrátka Pixel Buds nemohou příliš srovnávat. Výhodou byl integrovaný Google překladač, který se mohl hodit zejména v zahraničí, kdy se stačilo hlasově zeptat na frázi či slovo a překladač vám ji přímo do ucha přeložil.

Věděli jste, že existují Pixel Buds?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)