Microsoft Surface Duo spatřen v metru. Podívejte se na video a spoustu fotek

microsoft surface duo

Vzpomínáte si, že jsme vám v říjnu psali o skládacím telefonu od Microsoftu? O Surface Duo jsme toho totiž v poslední době tolik neslyšeli. Nyní však unikají zajímavé fotografie a jak to vypadá, testování běží v plném proudu. Ve Vancouveru ho totiž v metru někdo vesele užívá a to již delší dobu, protože byl vyfocen již po druhé během třech měsíců.

Můžeme tedy vidět dvě 5,6″ obrazovky, kde běží aplikace Google Mapy, Obchod Play či Filmy Google Play. Na úvodní obrazovce vidíme prohlížeč Edge, přičemž vše pohání Microsoft Launcher. Zařízení očividně běží na nejnovějším systému Android 10, jelikož zde vidíme tmavý režim. Od doby, kdy Microsoft představil hlavně hardwarovou stránku chystaného telefonu máme tedy představu, jak by mohl vypadat.

Surface Duo

Surface Duo

Smysl telefonu však nekončí pouze u ohebného displeje. Pokud bude třeba, lze dolní displej proměnit v klávesnici a vytvořit tak provizorní notebook. Přesné specifikace zatím nejsou známé, ovšem web Wired tvrdí, že je srdcem telefonu čipset Qualcomm Snapdragon 855, kterému sekunduje 8 GB operační paměti RAM. Výkon tedy zařízení rozhodně chybět nebude. Microsoft Surface Duo by se měl dostat na trh letos na podzim.

Jak se vám líbí Microsoft Surface Duo?

Zdroj: 9to5google.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)