TOPlist

Microsoft Surface Duo 2 v testu odolnosti. Podařilo se telefon rozbít?

microsoft surface duo 2 test odolnosti

Na konci září letošního roku Microsoft představil telefon Surface Duo 2. Firma se nenechala odradit velkým neúspěchem první generace, odstranila porodní bolesti a výsledkem je poměrně dobrý telefon, který zřejmě stále nezaujme masy, ale své uživatele si určitě najde. Nyní se mu podíval na zoubek Zack z kanálu JerryRigEverything a provedl klasický test odolnosti.

Microsoft Surface Duo 2 test odolnosti

Asi není třeba připomínat, že telefon disponuje dvěma displeji, které jsou oddělené pantem. Oba dva jsou chráněny ochranným sklíčkem Gorilla Glass Victus, které se (stejně jako na většině ostatních telefonů) poškrábe na stupni 6, hlubší škrábance pak hledejme u stupně 7 Mohsovy stupnice tvrdosti. Boky telefonu jsou včetně čtečky otisků prstů tvořeny z plastu, díky čemuž je telefon lehčí. Může se však snadněji poškrábat.

Microsoft Duo 2 Durability Test! – There’s one big problem…

Microsoft Duo 2 Durability Test! - There's one big problem...

Následuje Zackův test, kdy přiloží k displeji zapalovač a nechává ho několik desítek sekund v bezprostřední blízkosti hořet, což však telefon překvapivě zvládl celkem dobře. Samozřejmostí byl také test ohybu, který však telefon (celkem logicky) díky náchylnějšímu pantu příliš dobře nezvládl.

Koupili byste si podobný telefon?

Zdroj: JerryRigEverything

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)