Microsoft vydal nový zámek obrazovky Favorites. Co umí?

favorites zamek obrazovky microsoft

Microsoft Garage nabízí různé zajímavé projekty a aplikace od vývojářů. Jednou za čas se ty nejpovedenější aplikace objeví i na Google Play rovnou pod Microsoftem. Nyní se dostalo na zámek obrazovky, který se nazývá Favorites.

Favorites Lock Screen je zatím ještě v plenkách

To, že je tato aplikace Microsoftu ještě na začátku, ukazuje i náhledový obrázek. Ten je prozatím hodně amatérský a v malém rozlišení. Nicméně samotná aplikace je funkční. Už podle názvu může být mnohým jasné, na co se tento zámek obrazovky bude zaměřovat.

Důraz klade hlavně na oblíbené položky. Rozdělen je na dvě části. Na té první se nachází tapeta s vyhledáváním, hodinami, ikonou pro fotoaparát a několika ikonami pro rychlé spuštění. Po přejetí prstu se objeví druhá část, která se zaměřuje na zprávy z témat, která vás zajímají. Odemykání obrazovky pak probíhá posunutím prstu nahoru.

V nastavení si můžete vybrat oblíbené položky, přidat bezpečnější odemknutí například pomocí pinu anebo změnit rychlé spouštění aplikací. Favorites Lock Screen je dostupný na Google Play, nicméně prozatím nebyl zpřístupněn pro náš region. Můžete ale využít stažení přes APKMirror.

Favorites Lock Screen
Favorites Lock Screen

Používáte nějaký zámek obrazovky od třetí strany, nebo si vystačíte s tím, co nabízí výrobce telefonu?

Zdroj: androidpolice.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)