TOPlist

LIDL prodává skvělý Xiaomi WiFi zesilovač nejlevněji v ČR. K čemu je dobrý?

xiaomi wifi extender lidl e-shop

Na e-shopu LIDL se tu a tam ukáže nějaký zajímavý produkt, jako třeba mobilní Wi-Fi klimatizace, o kterém vás informujeme. Nyní se zde kromě čističky vzduchu Xiaomi 3C objevil další zajímavý produkt od čínské firmy. Konkrétně jde o Xiaomi Mi WiFi Range Extender PRO AC1200, který vám zesílí Wi-Fi signál doma nebo třeba v kanceláři.

Xiaomi Mi WiFi Range Extender PRO AC1200 na e-shopu Lidl

Funkcionalita Xiaomi Mi WiFi Range Extender PRO AC1200 je velice jednoduchá. Dokáže totiž prodloužit Wi-Fi signál tam, kde vám samotný router už nestačí. Hodí se tedy do větších bytů, rodinných domů, kanceláře nebo klidně na pokrytí signálu menší zahrady. Jedná se o levné řešení, které má pochopitelně své nevýhody. Nemůžete očekávat, že bude rychlost stejná, jako kdybyste byli přímo v místnosti s routerem, ale ve většině případů vám bohatě postačí na procházení webu, sledování videí i čehokoliv dalšího.

Xiaomi Mi Wi-Fi Range Extender Repeater 1200Mbps Review

Xiaomi Mi Wi-Fi Range Extender Repeater 1200Mbps Review

Xiaomi Mi WiFi Range Extender PRO AC1200 můžete nastavit jako zcela novou Wi-Fi síť a může se odlišovat jak názvem tak i heslem. Pokud o to zájem nemáte, může se zůstat skrytý pod vaší již existující Wi-Fi sítí. Jeho nastavení je pomocí mobilní aplikace Mi Home velmi prosté a vše zvládnete asi za 5 minut. Potěší také Ethernet port, díky čemuž jej můžete propojit s počítačem, televizí, herní konzolí nebo čímkoliv dalším. LIDL jej nyní nabízí nejlevněji v ČR za cenu 399 Kč a měl by být již brzy skladem.

Cena: 399 Kč

Hodnocení redakce dle dostupných informací o produktu: 75 / 100 %

Jak rychlý internet máte doma vy?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (16)