LG se vrací k OLED displejům: Model V30 bude mít rovnou 6 palců

lg v30 oled displej

Společnost LG oznámila, že jejich nacházející vlajkový model V30 bude mít OLED displej, a to rovnou o velikosti 6 palců. Jedná se o první použití OLED displeje u LG telefonu po více než dvou letech. Naposledy se objevil v zahnutém telefonu LG G Flex 2.

LG V30 bude mít velký displej s minimálními rámečky

Společnost LG popsala, že se bude jednat o FullVision displej s poměrem stran 18:9, ale bude mít ještě menší rámečky než LG G6. Displej podporuje HDR 10 a také bude připraven na pokročilou virtuální realitu.

LG V30 oled displej

Díky malým rámečkům je LG V30 menší, než předchůdce V20, ale zároveň má větší displej. Bude 6” velký. Horní rámeček se zmenšil o 20 procent, dolní pak dokonce o 50 procent. Díky tomu nebude logo LG na přední straně, ale pouze na zádech. LG také naznačilo, že by displej mohl být zahnutý, i když z přiloženého náhledového obrázku to nevypadá, že by mělo dojít k tak velkému zahnutí, jako třeba u Samsungu.

Nový vlajkový telefon se představí na konci měsíce a velmi pravděpodobně se bude prodávat i v Evropě. Po vynechání modelu V20 se tak opět můžou dočkat fanoušci této řady, kterých není málo.

Těšíte se na LG V30?

Zdroj: TZ

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (7)