Telefon LG V30 se bude prodávat i v Evropě

telefon LG V30 nahled

Telefony řady LG V to mají v Evropě těžké. První model V10 se v Evropě téměř neprodával, druhý model V20 už se na náš kontinent nedostal vůbec. Třetí telefon LG V30 už by se tu ale měl ukázat oficiálně, naznačuje to několik různých zdrojů, včetně LG.

Telefon LG V30 by se měl představit v Berlíně

Řada telefonů LG V se snaží konkurovat phabletům Galaxy Note, jenže byl tu vždy problém. Telefony se dostaly hlavně na trh v USA a Asii. Na Evropu se zapomínalo. LG obecně na Evropu zapomíná, vidět to jde například na telefonu LG G6, který neměl žádné vylepšení, jako to bylo u jiných verzí, naopak přišel s menší pamětí.

Když se vrátíme k LG V10, tak jsme měli to štěstí, že jsme společně s Itálií byly jediné dvě evropské země, kde se telefon oficiálně dovážel. Díky tomu se i u nás vytvořila komunita fanoušků tohoto phabletu. Hodně jste se nás v minulosti ptali, jak to bude s nástupcem LG V20, ten se ale díky malému zájmu o phablety vůbec do Evropy nedovážel.

Here’s our closest look at the LG V30

Here's our closest look at the LG V30

To se ale velmi pravděpodobně u nového modelu změní. Jednak je to kvůli tomu, že nový phablet od LG by se měl představit na konci srpna v Berlíně na veletrhu IFA. Korejská společnost totiž rozeslala novinářům pozvánku, na které je tajemné písmeno “V”. Jelikož LG nechystá žádný jiný telefon, kde by mělo být “V” v názvu, je celkem jasné, o který telefon se bude jednat.

Druhý důvod je tweet Faryaaba Sheikh, podle kterého bude LG oficiálně dovážet model V30 do Evropy. Vzhledem k představení v Berlíně to dává smysl, bylo by podivné, představit vlajkový model v Evropě a pak ho prodávat jen v USA a Asii. Na videu výše můžete vidět, jak by měl phablet vypadat podle uniklých informací. Na další informace, stejně jako na oficiální potvrzení si však ještě musíme počkat.

Těšíte se na telefon LG V30?

Zdroj: androidauthority.com.

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

lg nahledovy

Recenze: LG Optimus One (P500)

Telefony Karel Kilián Karel Kilián
24 min. uložit na později

Komentáře (8)