TOPlist

Řada telefonů LG Q6 přináší displej s minimálními rámečky do střední třídy

Řada LG Q6

Řada LG Q6 je novinka od korejské společnosti, kde je hlavní předností displej s minimálními rámečky FullVision. Pokud jste chtěli telefon s tímto displejem, museli jste si pořídit vlajkový model. To díky nové řadě od LG již nebude třeba.

Řada LG Q6 přichází se třemi modely

Všechny tři modely, ať už je to LG Q6, LG Q6 Plus nebo LG Q6a přichází s 5,5” velkým FullVision displejem. Ten má poměr stran 18:9 a rozlišení 2160 x 1080 pixelů, což dává celkovou jemnost 442 ppi. Všechny telefony z této řady mají také kovový rám. Co se týče rámečku kolem displeje, tak již není tak minimální, jako třeba u LG G6.

LG-Q6 (1)

O výkon se ve všech telefonech stará Qualcomm Snapdragon 435. Q6 Plus pak nabízí 4GB RAM a 64GB vnitřní paměti, standardní Q6 nabídne 3GB RAM A 32GB RAM, poslední model Q6a pak má 2GB RAM a 16GB vnitřní paměti. Všechny telefony pak mají stejnou 3000 mAh baterii.

Co se týče fotoaparátu, tak nenajdeme duální objektiv. Ale pouze jeden, který má 13 MPx, přední strana má pak 5MPx selfie kameru, která podporuje i odemykání telefonu pomocí rozpoznání tváře. To se určitě hodí, hlavně kvůli tomu, že v ani jednom telefonu nenajdeme čtečku otisků prstů.

Přímo z krabice poběží telefon na nejnovější verzi Androidu 7.1.1 s nadstavbou LG UX 6.0. Co se týče ceny a přesné dostupnosti, tak LG zatím bohužel mlčí. V Asii se telefony začínají prodávat příští měsíc, poté by se pak mělo dostat na zbytek světa včetně Evropy.

Jak se vám líbí nová řada LG Q6? Měli by i ostatní výrobci přinést displej s minimálními rámečky v levnějších zařízeních?

Zdroj: androidauthority.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (7)