LG Optimus L1 II Tri – levný mobil s podporou 3 SIM karet

lg_3sim_ico

Společnost LG představila novou verzi svého nejlevnějšího chytrého telefonu Optimus L1 II ve variantě “Tri”, která znamená, že do telefonu lze vložit ne jednu, ba ani dvě, ale hned tři SIM karty! V současnosti se tento telefon s modelovým označením E475 prodává v Brazílii a tisková zpráva bohužel neuvádí, že by měl být dostupný i v dalších světových regionech. Novinku lze pořídit za 127 dolarů, tedy při aktuálním kurzu v přepočtu za 2 600 Kč (bez daní a cla).

Mezi kartami se přepíná speciálním tlačítkem na čelní straně, z čehož lze usuzovat, že všechny tři nejsou najednou připojené k síti operátora. Je jasné, že mobil s touto cenovkou a třemi SIM rozhodně neoslní svými hardwarovými parametry – mluvíme tedy o zařízení s TFT obrazovkou o úhlopříčce pouhé tři palce a rozlišením 320 x 240 obrazových bodů (QVGA). Srdcem je v tomto případě procesor Qualcomm Snapdragon MSM7225A s jedním jádrem, “tikajícím” na rychlosti 1 GHz, kterému sekunduje 512 MB operační paměti. Pro aplikace a data jsou k dispozici 4 GB interního úložiště, které lze rozšířit paměťovými kartami formátu microSD.

Fotoaparát na zadní straně je spíše symbolickým obrazovým záznamníkem s maximálním rozlišením 2 Mpx, přičemž nedisponuje ani LEDovým bleskem, ani automatickým ostřením. Z palubní výbavy dále jmenujme přijímač rozhlasového vysílání v pásmu FM s možností nahrávání, podporu 3G sítí (HSDPA 7,2 Mbps), Wi-Fi standardů 802.11 b/g/n, Bluetooth 3.0 a aGPS. Energii tomu všemu bude dodávat lithium-iontová baterie s kapacitou 1 540 mAh. Rozměry telefonu jsou 102,60 x 58,90 x 13,30 milimetrů při váze 104,6 gramů.

Operačním systémem LG Optimusu L1 II Tri je Android 4.1 Jelly Bean s řadou vylepšení – například schopností pořizovat snímky pomocí hlasových příkazů. Zařízení se prodává ve třech barvách: černé, bílé a růžové.

LG Optimus L1 II Tri LG Optimus L1 II Tri

Zdroje: Hi-Tech, GSM Arena, LG, Phone Arena, Android Community a MobilTelefon.

Mohlo by vás zajímat

lg nahledovy

Recenze: LG Optimus One (P500)

Telefony Karel Kilián Karel Kilián
24 min. uložit na později

Komentáře (16)