LG G Watch dostávají aktualizaci, která zabrání korozi datových PINů

LG G Watch koroze – 2

Chytré hodinky LG G Watch byly představeny na letošní akci Google I/O zejména díky přítomnosti systému Android Wear. Hodinky od LG ale po krátké době prodeje trápí zajímavý problém – datové piny, pomocí kterých se hodinky LG G Watch nabíjejí, začínají korodovat. Problémem je stálé napájení těchto pinů, skrze které v kombinaci s potem a naší pokožkou následně prochází proud a kvůli chemickým reakcím se vytváří zmíněná koroze. Někteří uživatelé dokonce hlásili, že bylo nošení hodinek nepohodlné, a některé dokonce pálila kůže v oblasti hodinek. I když se na první pohled jasně zdá, že se jedná o hardwarový problém, LG tento neduh řeší softwarovou aktualizací. Ta funguje velmi snadno – pokud nejsou hodinky připojeny do dokovací stanice, skrze piny neprochází žádný proud. Díky tomu bude rezavění odstraněno a neměla by být ovlivněna žádným způsobem ani rychlost nabíjení. Zajímavé, že?

LG G Watch koroze - 2

Aktualizace by měla dorazit všem uživatelům LG G Watch skrze OTA aktualizaci, takže se nemusí prakticky o nic starat. Zda to zabere, ukáže až čas.

zdroj: androidpolice.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (12)