TOPlist

Další levná Motorola na obzoru! Bude to trhák jako G54?

Motorola
  • Telefony Motorola dlouhodobě nabízí skvělý poměr cena versus výkon
  • Moto G54 se pravidelně objevuje mezi nejlepšími telefony do pěti tisíc korun
  • Novinka se objevila v testu Geekbench, bude patřit k nejlevnějším telefonům

Motorola se v posledním roce hodně snaží, její portfolio pokrývá většinu kategorií mobilních telefonů a téměř ve všech případech jsou to telefony, které si zaslouží pozornost zákazníků. Prim v posledních měsících hraje právě G54, ten ve své kategorii kraluje.

Zapomenout ale nesmíme ani na skládací telefony, véčka vypadají pěkně a dokazuje to nejnovější barevná varianta Peach Fuzz, kterou jsme vám ukázali před několika dny. Už brzy by se mohl objevit další levný telefon, na co se můžeme těšit?

Motorola

V testu Geekbench dosáhl zatím nepředstavený přístroj na 911 respektive 2037 bodů. Telefon spoléhal na 8 GB operační paměti a samozřejmě už běžela na operačním systému Android 14. Dosažené skóre je o malinko menší než u současného krále střední třídy. Kombinace jader a frekvencí naznačuje, že by měl být telefon poháněn procesorem Qualcomm Snapdragon 695, což je dnes u levnějších telefonů celkem běžná a logická volba.

Otázkou zůstává jeho budoucí cena, právě současný model G54 klidně může být největším protivníkem, je zkrátka až příliš dobrý. Ale kombinace atraktivního designu, vyvážené nabídky funkcí, slušného fotoaparátu a nízké ceny bude mít šanci na úspěch vždycky. Už v roce 2023 se levné telefony posunuly výrazným způsobem kupředu a dá se předpokládat, že uspět v roce 2024 bude opět těžší a složitější. Ani ostatní výrobce nespí na vavřínech a budou představovat své telefony pro blízkou budoucnost.

Líbí se vám telefony Motorola?

Zdroj: gizmochina

Jozef Cmar
O Autorovi - Jozef Cmar

O telefonech začal psát už před dvaceti lety, tehdy se zaměřoval na Sony Ericsson. Později vytvořil projekt XPERIA.cz (a doménu si nechal až do současnosti,… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)