Telefony Lenovo Moto Z a Moto Z Play jsou oficiálně dostupné v ČR

Lenovo Moto Z

Telefony Lenovo Moto Z a Moto Z Play jsou oficiálně dostupné v České republice. Jedná se o řadu telefonů, která je specifická doplňky Moto Mods, jako třeba lepší objektiv fotoaparátu anebo projektor do kapsy.

Lenovo Moto Z a Moto Z Play mají pořádné příslušenství

Celkem budou oficiálně dostupné čtyři druhy příslušenství. Tím prvním je přídavná baterie Incipio off GRID Power Pack, která by měla prodloužit výdrž telefonu až o 22 hodin. Doporučená cena této baterie je 2 299 Kč. Dále to jsou reproduktory JBL SoundBoost, které přidají dva 3W stereo repráčky k telefonu, cena byla stanovena na 3 199 Kč.

Jako další volitelné příslušenství je Hasselblad True Zoom, který přidá k telefonu desetinásobný optický zoom, xenonový blesk a lepší spoušť. Umožní také fotit v RAW formátu. Cena už je vyšší, a to 8 999 Kč. Posledním příslušenstvím, které jde přidat na telefon, je projektor Insta-Share, který vytvoří z téměř jakékoliv stěny 70palcovou obrazovku. Cena je pak stejná jako za výše zmíněné vylepšení fotoaparátu, tedy 8 999 Kč.

Co se týče samotných telefonů, tak Moto Z patří k nejtenčím telefonům na světě s 5,2 mm profilem. Doporučená cena byla stanovena na 16 999 Kč. Moto Z Play je méně výkonným z dvojice smartphonů, nabízí však nadstandardní výdrž na baterii, cena tohoto telefonu na českém trhu je 12 999 Kč.

Které příslušenství byste využili nejvíce?

Zdroj: TZ

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (12)