Překvapivý nejvýkonnější mobil světa? Lenovo Legion v AnTuTu zabodoval

Lenovo Legion AnTuTu

Na trh brzy (a tím myslíme opravdu několik málo dní) vyrazí další herní smartphone a poprvé ponese značku Lenovo. Čínská společnost rozšíří svou sérii herních notebooků Legion a pod stejným názvem představí také mobil. K novému výkonnému přístroji už uniklo celkem velké množství informací včetně fotek. Teď se dostáváme k parametru, který mnozí hráči považují za ten úplně nejdůležitější – výsledek z benchmarku. Lenovo Legion před pár dny “prošel” testováním skrze populární (ale také velmi podezřelý a omezovaný) nástroj AnTuTu. V zápisu je nejen celkové skóre, ale také několik parametrů.

Lenovo Legion AnTuTu výsledek

Nový Legion, který se ukryl pod kódem L79031, získal dohromady úchvatných 648 871 bodů. Je tak na první pohled nepatrně silnější než jiný herní konkurent ASUS ROG Phone 3. Nutno však podotknout, že jde pravděpodobně o výsledek malého množství měření, možná jen jednoho. Běžné tabulky, které akceptují jen průměr z více než tisících měření, napoví později více. Zatím ale můžeme na základě oficiálního čísla z AnTuTu Lenovo Legion považovat za nejsilnější mobil světa. Oba zmíněné telefony požene čerstvě představený čipset Qualcomm Snapdragon 865+. Otestovaný Legion pak v zápisu odhalil také LPDDR5 paměť RAM s kapacitou 16 GB a také 512GB úložiště s technologií UFS 3.1. Potvrzeny byly také spekulace o maximální možné frekvenci displeje, která činí 144 Hz.

Zajímáte se o herní telefony? Který se vám líbí?

Zdroj: Gizmo

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)