Pořádné herní tablety nevymřely. Lenovo chystá 9″ Legion

Lenovo Legion Y700 herní tablet únik

Čínská společnost Lenovo chystá na konec února představení několika nových produktů ze své populární gamingové série Legion a s největší pravděpodobností se během prezentace ukáže také nový herní tablet. Novinka s označením Y700 podle úniků nebude žádné ořezávátko a přídomek “herní” si má skutečně zasloužit. Mezi specifikace mají patřit například čipset Qualcomm Snapdragon 870, 12GB RAM (LPDDR5) nebo 8,8″ displej s 2K rozlišením a frekvencí 120 Hz.

Pár dní před uvedením jsme se z úniku dozvěděli také o pokročilé haptické odezvě, podpoře Dolby Vision a HDR10, úložišti o velikosti 256 GB (UFS 3.1), duálních reproduktorech, 6550mAh baterii s podporou rychlého 45W nabíjení nebo konektoru USB-C ve verzi 3.1 Gen2. V tabletu by měl od počátku běžet Android 11, ale asi se dá očekávat brzká aktualizace na novější verzi.

Lenovo Legion Y700 herní tablet únik displej

Nový Lenovo Legion Y700 by měl dorazit společně s gamingovým telefonem Legion Y90 a dvěma herními laptopy ze stejné řady.

Kolik tipujete, že bude Lenovo Legion Y700 stát?

Zdroj: gizmo

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)