Telefon LeEco Le 2S: bestie se Snapdragonem 821 a 8 GB RAM

leeco_le_2s_ico

Na konci června jsme informovali o tom, že čínská společnost LeEco pracuje na telefonu s 8 GB operační paměti. Dnes se o novince, která ponese označení LeEco Le 2S, dozvíte více podrobností. Ukážeme vám ji i na fotografiích.

Opravdové monstrum z hlediska výkonu bude představeno v blíže nespecifikovaném podzimním termínu (neoficiálně se mluví o 7. nebo 9. září). Na přední straně se bude skvět displej s úhlopříčkou 5,5″, který má chránit 2,5D sklo. Srdcem má být nedávno oznámený procesor Qualcomm Snapdragon 821, kterému bude sekundovat rekordních 8 GB operační paměti. V tomto směru je zatím lídrem OnePlus 3 se 6 GB RAM z letošního léta. Většina ostatních vlajkových lodí roku 2016 přišla se 4 GB operační paměti. 8 GB RAM by ve spolupráci se Snapdragonem 821 mohli přinést nejšpičkovější možný výkon současnosti. Ve srovnání se Snapdragonem 820 by nový čip měl poskytnout o 10 % lepší výkon.

Ani z hlediska interního úložiště nebude tento telefon “hrát druhou ligu” – nabídne hned 64 GB prostoru pro aplikace a data. Novinka nebude mít standardní 3,5mm port pro připojení sluchátek. Místo toho nabídne USB Type-C s technologií CDLA.

Na Internet unikly první neoficiální snímky LeEco Le 2S, které vykazují několik rysů typických pro tuto značku. V první řadě je to po stranách zakřivený displej, díky kterému nejsou na bocích žádné rámečky. V tradiční konfiguraci se nad obrazovkou nachází přední fotoaparát a senzory okolního světla a přiblížení. Zadní stranu sice obrázky neukazují, nicméně lze celkem spolehlivě předpokládat, že se zde bude nacházet hlavní fotoaparát a čtečka otisků prstů.

Technické parametry LeEco Le 2S

  • Obrazovka: 5,5″ s předpokládaným rozlišením 2560 x 1440 obrazových bodů
  • Procesor: Qualcomm Snapdragon 821
  • Operační paměť: 8 GB
  • Interní úložiště: 64 GB

LeEco Le 2S je nástupcem čtyři měsíce starého modelu LeEco Le 2. Budiž to ukázkou, v jak rychle se měnícím mobilním světě žijeme.

Zdroje: mobiltelefon.ru, androidheadlines.com, gsmarena.com, pocketnow.com.

Karel Kilián
O Autorovi - Karel Kilián

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (14)