8 GB RAM a 256GB úložiště v mobilu? LeEco Pro 3 posune laťku zase o něco dál.

untitled-171

Telefony značky LeEco (dříve LeTV) patří mezi známé čínské dravce s nekompromisním poměrem cena/výkon. Nově připravovaný model LeEco Pro 3 by pak měl posunout laťku v celém odvětví smartphonů o kousek dál.

8 GB RAM v mobilu realitou?

Připravovaná novinka by totiž měla na trh přijít ve dvou variantách, přičemž vybavenější z nich by měla nabídnout neuvěřitelných 8 GB RAM a to navíc v kombinaci s 256GB interním úložištěm. V současnosti není na trhu telefon s více než 6 GB RAM a LeEco Pro 3 by se tak mohlo stát rekordmanem. Překonat jej by však mohl ohlášený Turing Monolith Chaconne, který by měl nabídnout 16 GB operační paměti. Bestie od Turingu se však má stát realitou až v roce 2018 a to zde ještě jsou odůvodněné pochyby o tom, zda se do prodeje nakonec skutečně dostane. Nemluvě o tom, že Turing zajisté nenabídne jen „šílené“ specifikace, ale také cenu. Telefonů s 256GB úložištěm je pak na trhu pouze pár, zmínit můžeme například Asus Zenfone 3 Deluxe.

LeEco Pro 3

Vedle velkého úložiště a operační paměti, kterou nedisponuje ani řada počítačů nabídne LeEco Pro 3 například také chipset Qualcomm Snapdragon 821. Uživatel bude mít k dispozici také 5,7″ QHD displej, na kterém si bude moci prohlédnout například fotografie ze zadního 16MPx či předního 13MPx fotoaparátu. Slibně zní také kapacita baterie činící 5 000 mAh. Vedle vrcholné verze LeEco Pro 3 by však na trh měla přijít také nepatrně méně vybavená varianta tohoto telefonu. Ta by měla nabídnout 5,5″ FullHD displej spolu se 6 GB RAM a 64GB interním úložištěm. Hlavní fotoaparát by zde měl disponovat 16 MPx a sekundarní 8 MPx. Ovšem i v případě „slabší“ varianty se budete moci spolehnout na výkon chipsetu Qualcomm Snapdragon 821.

Dorazí LeEco Pro 3 již tento měsíc?

Konkrétní ceny novinek momentálně nejsou známy. Cena slabší varianty LeEco Pro 3 by se však měla vlézt do přibližně 10 600 Kč (2999 juanů). Verze s 8 GB RAM by pak měla stát maximálně 14 300 Kč (3999 juanů). Společnost má naplánovanou tiskovou konferenci na 21. září a očekává se, že právě telefony LeEco Pro 3 budou hlavními hvězdami.

Koupili byste si telefon značky LeEco?

Zdroj: GSMArena.com

Vašek Švec
O Autorovi - Vašek Švec

Vaška prakticky od dětství zajímaly nové technologie, ať už se jednalo o telefony, počítače či třeba auta. V době, kdy většina jeho kapesného padla na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (35)